PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 826
ocen
7,9 10 1 269826
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Książki

użytkownik usunięty

Widziałem w empiku książkę pt. "Zwierzogród - Słowostworki" reklamującą się hasłem, że w tym świecie wszystko jest możliwe - nawet całkowita zamiana ról. I powiem tak - a gdyby to przełożyć na rzeczywistość? Pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to:
"A co jeżeli to my jesteśmy dziwni a Gracjan Roztocki normalny?"
A jakie są wasze pomysły z zamianą roli?

ocenił(a) film na 10

To jest książeczka dla dzieci, chyba z ruchomymi stronami, gdzie można przypisywać bohaterom inne zawody poprzez zmianę stroju, a nie płci, jak Ty pewnie od razu wyskoczysz, więc nie ma to nic wspólnego z gender, itp.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Zaczęło się od tego, że zobaczyłem w Internecie mema: "A co jeżeli Gracjan Roztocki jest dziwny a my normalni?", i jedyne, co można o tym pomyśleć, to "Thank you, Captain Obvious!". Pomyślałem sobie, że ciekawiej brzmiało by to odwrotnie, co już zaprezentowałem (ale jeżeli moje przypuszczenie jest prawdziwe, to oznacza to katastrofę). A gdy zobaczyłem w empiku to "dzieło", to postanowiłem połączyć tę rzeczy ze sobą, tak dla jaj.

ocenił(a) film na 10

"Dla jaj" to jest cała Twoja obecność na tym portalu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones