PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 963
oceny
7,9 10 1 269963
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Animacja poprawna, ale sama fabula wola o pomste do nieba. Jest wiele lepszych filmow tego typu, a ten gubi sie w tlumie. W zwiastunie byly pokazane najlepsze momenty. Reszta to taki sredniak. Gdzie sie podzialy stare animacje chwytajace za serce z pieknym moralem.

ocenił(a) film na 10
dziurawa_krystynka

Dla mnie to jest właśnie animacja chwytająca za serce i z pięknymi przesłaniami ;) a co jest nie tak z fabułą tego filmu?

lelen_lis

Film mial moral ale ten moral niezgadzal sie z moimi pogladami.

ocenił(a) film na 10
dziurawa_krystynka

To chyba już nie jest wina filmu? Poza tym, film powinno się oceniać jako całość, bez dorabiania doń ideologii - co jest u nas, niestety, dosyć popularnym zabiegiem ( patrz problemy " Idy " i kwestionowanie jej artystycznego sukcesu, a nawet Oscara ).

lelen_lis

Co do "Idy", to masz racje. Zwykle ocenuam filmy bardzo obiektywnie. Tutaj jest wyjatek.

ocenił(a) film na 10
dziurawa_krystynka

A Możesz powiedzieć, co jest nie tak z tym przesłaniem i jak to się ma do fabuły, która ma wołać o ' pomstę do nieba "?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Jak dla mnie to nie padł z jej strony żaden sensowny argument jak na razie ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

A tak btw. chyba widziałem pańską odpowiedź na Filmowy Świat Disneya pod komentarzem o filmie Krudowie :D chyba

ocenił(a) film na 10
DisneyPixarForever

Dokładnie tak ;)

ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
dziurawa_krystynka

Niedawno "Zwierzogród" miał problem, gdyż uznano go za plagiat. Mam nadzieję, że Byron Howard, Rich Moore i Jared Bush dostaną nauczkę raz na zawsze i zostaną zmieszani z błotem. Scena z córką pana Be doprowadziła mnie do białej gorączki, całe szczęście, że nie miałem w łapie żadnego pistoletu, bo nie wiem co bym zrobił. Kolejna sprawa, która mnie nienaturalnie wkurza (i tego już naprawdę nie podaruję) to zachowanie Nicka w dzieciństwie. Zachował się podobnie jak ten pan:
http://pl.creepypasta.wikia.com/wiki/Jeff_The_Killer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones