PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 270 025
ocen
7,9 10 1 270025
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Zootopia zarobiła w Stanach w pierwszy weekend 73,7 miliony. Dla porównania Frozen miało 67 milionów ;p Ogółem box office filmu wynosi już 232 miliony

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

No tak idealnie trafiłem, że lepiej się nie dało. W ten tydzień Zootopia zarobiła równe 50.000.000 milionów.
Jest moc ;)

ocenił(a) film na 10
adam05051_filmweb

A nie. przepraszam weekend, nie tydzień.

ocenił(a) film na 10
adam05051_filmweb

W cały pierwszy tydzień film zarobił w USA 92 miliony

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Całkiem nieźle. Prawdopodobnie za tydzień film też będzie numerem jeden i dopiero " Batman vs Superman " zepchnie go z pierwszego miejsca. Liczę, że za tydzień na świecie pęknie pół miliarda dolców, a już za niecałe dwa tygodnie premiera w UK.
Nie wiem, czy uda się pobić " Frozen ", który idealnie trafił w zimowy i chyba świąteczny okres, ale wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ja się martwię o premierę w UK, ponieważ Zootopia ma na wyspach brytyjskich premierę w ten sam weekend co Batman vs Superman.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

maladzonaga - coś jest nie tak z Filmwebem? W poczcie mam Twój post, ale na forum się on nie pojawił ... ten o premierze w UK.

ocenił(a) film na 10
adam05051_filmweb

Jednak film zarobiłm w ten weekend więcej niż 73 miliony. Po przeliczeniu wyszło 75mln :v

maladzonaga

Prosze, prosze, prosze, niech Zootopia przebije Frozen, bo Frozen nie zasluguje na bycie najbardziej dochodowa animacja. ;__;

ocenił(a) film na 10
Blaxi

Jeżeli w USA pęknie 400 milionów, to wtedy jest szansa na miliard. Jednak to tylko iluzoryczna szansa, podejrzewam że całość zamknie się w okolicy ponad 800 milionów.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Nie doceniasz Zootopi ;)

ocenił(a) film na 10
adam05051_filmweb

Czy ty powiedziałeś że Ja nie doceniam tego filmu? ---_____--- To największe kłamstwo jakie mogłem usłyszeć

PS: Zootopia ma już 46 milionów w Chinach po 6 dniach wyświetlania(3 dni powszednie)

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

Chińczycy są jak te lemingi z lodami, jak jeden pójdzie to reszta za nim.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Chyba tak powiedziałem, aczkolwiek nie w tym sensie. Wg mnie dorówna krainie lodu i dlatego napisałem, że nie doceniasz. Dobrze wiem, że doceniasz tą produkcję.

ocenił(a) film na 10
adam05051_filmweb

W sumie jestem jak Nick, realistą. Frozen jest bardzo trudne do pobicia. Ale jak się niejednokrotnie okazało, niemożliwe czasem jest możliwe ;p

ocenił(a) film na 10
adam05051_filmweb

No fakt, nie doceniłem bo w niedziele będzie już ponad 900 ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

A jak dobrze pójdzie, to za tydzień może być miliard, jeśli Japończycy się sprężą ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Nie no aż tak to nie sądzę, ale typuję że będzie co najmniej 80 milionów w Japonii. Musi być skoro Big Hero 6 zgarnęło tam 76 milionów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones