PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626115}
7,1 4 866
ocen
7,1 10 1 4866
uwantme2killhim
powrót do forum filmu uwantme2killhim?

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

POLECAM!!! film początkowo opowiada o normalnym życiu nastolatków troche scen z serii "sala
smobójców" ale potem obraz całej scenerii trzyma na tyle w napięciu ze, nie da sie oderwać a gdy w
koncu minie ostatnia minuta filmu i uświadomisz sobie ze bylo to oparte na faktach zaczynasz bac
sie potęgi ludzkiego umysłu i to jak zakręcony może on być !!!! 11/10!

ocenił(a) film na 8
Bloody_Lady6

Tak, film bardzo dobry, nieprzewidywalny i zaskakujący. Chociaż pierwsze pól godziny może nudzić później rozkręca się i prowadzi do masakrycznego odkrycia gdzie leży prawda. RÓWNIEŻ POLECAM :)

leviathana

Skąd więc tak niska ocena i zero rozgłosu? Pierwszy raz słyszę o tym filmie, a tytuł, myślałem, że jest błędnie napisany ;). Seriale brytyjskie trzymają ostatnio naprawdę wysoki poziom, podobnie jest z tym filmem?

ocenił(a) film na 8
Eld51

Może jest podobnie jak z polskimi produkcjami, które są naprawdę dobre, tylko, że kręcili je początkujący reżyserzy, nie mając pieniędzy na promocję filmu? Nie wiem. Ale wydaje mi się, że dobry film bez rozgłosu dotrze do fanów dobrego kina i tak, bo wiedzą gdzie i jak szukać. Może brak rozgłosu to też w pewnym sensie sukces, bo właśnie byle kto nie będzie się tym filmem zachwycał (czytaj głupawe dzieci, czy ludzie, którzy mogą wkręcić sobie różne rzeczy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones