Kochani!Pomóżcie...oglądałam właśnie "Pierwotny instynkt" będąc przekonana,iż to to czego szukam.Niestety koncówka filmu nijak mi nie pasuje.....Też dżungla i małpy jakieś dziwaczne i jak zawsze jakaś ekipa popapranych przyjaciół-ale tam na końcu zostaje jedna babeczka i jak dobrze pamiętam obcina głowę jednemu/szefowi małpoludowi...no właśnie i zgubiłam gdzieś tutuł tego.Kojarzy ktoś coś?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
dzikaszelma

http://www.filmweb.pl/film/Kongo-1995-4664
??

WujekChu1ek

Kongo piękny film,niestety tam nie ma żadnych małpoludów,tylko białe małpy zabójcy :P , w "moim"filmie przeżyła chyba tylko laska/kobitka ktora pokonała właśnie tego włochacza.

dzikaszelma

Ogólnie ciężko zrozumieć o co ci chodzi a "Pierwotnego instynktu" nie widziałem, może coś więcej na temat samego filmu którego szukasz?