Witam ogladalem kiedys film 100% australia policjant codziennie rano biegal raz wyczul ziolo jak soboe biegal wiec w policji spytal czy moze przeszukac moeszkanie , poszedl tam we 2 albo 3 otworzyla kobieta znalezli ziolo , i nie legalna bron , policjanci wtedy nie mogli miec broni , wrocil typ od laski ktora otworzyla policji drzwi i sie zdenerwowal , zabil jednego chyba i potem alcja trwala z 48h w filmie zeby policja mogla go odbic , mial nielegalna bron i poddal sie dopiero jakos po 48h bo caly czas byl schowany w swoim domu z wielkim
Zapasem broni , film byl chyba nawet na faktach pomocyyyy

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
nathanielkogut

A mnie się wydaje, że jednak Nowa Zelandia, nie Australia i chodzi Tobie o ten film ;)
https://www.filmweb.pl/film/Ob%C5%82awa+w+Napier-2012-698604
https://www.youtube.com/watch?v=LAYk8UFEIRQ

ivaxxavi

Dzieki bardzo pozdro !

nathanielkogut

Proszę bardzo :)