Witam ogladalem kiedys film 100% australia policjant codziennie rano biegal raz wyczul ziolo jak soboe biegal wiec w policji spytal czy moze przeszukac moeszkanie , poszedl tam we 2 albo 3 otworzyla kobieta znalezli ziolo , i nie legalna bron , policjanci wtedy nie mogli miec broni , wrocil typ od laski ktora otworzyla policji drzwi i sie zdenerwowal , zabil jednego chyba i potem alcja trwala z 48h w filmie zeby policja mogla go odbic , mial nielegalna bron i poddal sie dopiero jakos po 48h bo caly czas byl schowany w swoim domu z wielkim
Zapasem broni , film byl chyba nawet na faktach pomocyyyy