Co się stało z tymi wszystkimi userami, którzy mieli trochę oleju w głowie i chęci, aby namówić, nawet kosztem poniżenia i wyalienowania młodych, niedoswiadczonych widzów na skosztowanie prawdziwego kina... Kiedyś, dzieki takim ludziom sam przejrzałem na oczy.
Pamiętajcie, jesli nic nie zdziałamy, za niedlugo, prawdziwe dzieła odejdą w zapomnienie a top 100 opanują takie filmidła jak "Mroczny Rycerz". Nie bedziemy musieli długo czekać... Na IMDB juz jest 3 (był 1, nawet przed Godfather'em)
Niech to bedzie walka w ramach podziekowania za twórczość wybitnych rezyserów, którzy teraz przewracają się w grobie i czekają na wieczny, spokojny i zasłuzony odpoczynek.

Ja walkę podjąłem, a moimi adwersarzami okazali się inteligentni ludzie. Bardzo ubolewam nad tym ze stawiają oni Mrocznego Rycerza, nade wszystko.
http://www.filmweb.pl/topic/886590/Europejskie+trolle%21%21%21.html?page=5 To tylko jeden z setek tematów, a w innych (które boje się nawet czytać) pewnie jest jeszcze tragiczniej.

Pozdrawiam.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Dokończenie tematu który niestety się nie zmieścił: "(...) że są w śmiertelnie poważnym błędzie."

BRAK_UZYTKOWNIKA

straszna żenada ten temat, aż tak cie to boli?

po stokroć żałosne...

GodFella

Pożal się mamusi...

BRAK_UZYTKOWNIKA

Porzuć wszelką nadzieje. Dla mnie to forum to jedno z bardziej rozrywkowych w ostatnim czasie.

Rezun

Nie zniechęcaj bardziej ambitnych od Ciebie...

BRAK_UZYTKOWNIKA

Sam dałem 9/10, mimo iż wachałem się między 8-9. A to przez genialnego Jokera. I to nie media wbiły mi w łeb, że był genialny, ani jego śmierć ;) W końcu sam po jego fanach jechałem, że mu dali 10 po śmierci.
Film jest fenomenalny, dla mnie powinien być w top100 na miękko ;)

Tak samo ja mogę Ci zarzucić drogi Encorze, że Twoim zdaniem "Eurotrip" powinno być wyżej niż "Dark Knight"? Nie chodzi mi, czy był śmieszny, czy nie. Głupia komedia, a genialny film Nolana, porównaj sobie to ;)
Nie szukałem długo, na pewno masz inne oceny wyższe, które nie sięgają Mrocznemu Rycerzowi nawet do dupy ;) hehe.

pzdr

Kwic

9/10 to mimo wszystko znacznie mniej niz 10/10. Sam znasz pewnie z 50 lepszych filmów.

Czemu akurat Eurotrip? Film z którego ocenieniem mam najwiekszy problem. Faktycznie, 7 to trochę duzo jak do 'glupiej komedii' zmieniam na 6. Jeszcze jakies zarzuty?

BRAK_UZYTKOWNIKA

To zmień jeszcze avatar, skoroś taki podatny na sugestie

_suspect_

Heh, człowieku, spokojnie. Najpierw trzeba się zastanowić czy sugestia jest słuszna. Ta od Kiwca owszem - była.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Nie była. Eurotrip to dobry film. Absolutnie jedna z najlepszych komedii młodzieżowych. Sam oglądałem już trzy, czy cztery razy (jako, żem młodzież jeszcze).

Uzi

Widzisz Kwic co narobiles?! Wprowadziles mnie w straszliwy błąd!

Tragedia! Tragedia!

BRAK_UZYTKOWNIKA

O tym właśnie mówię. I weź tu takiego Kwica słuchaj...

Uzi

;-)

BRAK_UZYTKOWNIKA

No mimo wszystko tak ;)

A nie wiem, akurat padło na tą komedyjkę ^^. Nie będę nic zarzucał skoro nie kłócisz się ze mną ;) W końcu nie jesteś moim wrogiem, żebym się cieszył stawiając zarzuty :)

pzdr, EOT.

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Encore, Ty mnie nigdy nie zawodzisz:))))
Mam Ci przypomniec te głupoty, które wypisywałeś na temat Ojca Chrzestnego i jaką @Ja i Uzi mieli z Ciebie polewkę? Teraz taki się nagle z Ciebie zrobił zgred?

Popieram Rezuna, ja się na forum Mrocznego Rycerza świetnie bawię, na żadnym nie jest tak wesoło:D

Sorry Vesper Lynd, ale mozesz sie nie wtracać?
1. Temat nie jest skierowany do Ciebie, tylko do znawców.
2. Jesteś duzo młodszym uzytkownikiem niz ja, wiec nie cwaniakuj co kiedys było a czego nie, bo temat pewnie czytalas wtedy kiedy ja ogladalem to co ty ogladasz teraz.
3. Uzi wtedy ze mna nie rozmawiał tylko weteran "Ja"

Pozdrawiam.

BRAK_UZYTKOWNIKA

A tak w ogóle, kiedys to był Uzi Lock i nawet miał mnie w ulubionych, buahahaha, przeszedł metamorfozę, zmienił nick i mnie wywalił, fascynująca historia - mówię wam.

Poza tym napisałem ze 'przejrzałem na oczy'
Ktoś jeszcze chce mi coś wypomnieć?

BRAK_UZYTKOWNIKA

A co, bawisz się w Chrystusowego pomazańca? Co z Tobą, kolego?

_suspect_

Wziałem się do roboty po prostu. Pracuję teraz n Shellu. Czas wziąć też forum filmwebu w swoje ręce (tymbardziej ze jutro mam wolne), o zgrozo!

BRAK_UZYTKOWNIKA

Nigdy nie miałem takiego nicku, enkorku.:-)

Uzi

Miałeś na 100%, no chyba ze masz jakiegos klona?

BRAK_UZYTKOWNIKA

Ta, klona mam jednego, ale się stracił (konto założył, pobawił się dwa dni i polazł w piz..). To było "Uzi Loc".;-)

Uzi

Ano, faktycznie. Coś mi z tym "Lock" śmierdziało od samego początku...

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

"1. Temat nie jest skierowany do Ciebie, tylko do znawców."

Znafca! co jest, temat dla Ciebie a Ty gdzieś się poniewierasz?

BRAK_UZYTKOWNIKA

Weteran "Ja"...;-)

Pisalem juz to raz, napisze jeszcze raz dla takich frustratow jak Ty zalozycielu... Producenci i rezyser filmu takimi komentarzami jak Ty podcieraja sobie dupe (o ile przedrze sie do nich jeden spomiedzy przytlaczajacej liczby pozytywnych opinii). Zycze Ci zyciowego sukcesu na tych Twoich zaocznych studiach oraz w nalewaniu benzyny chociaz w 1/1000 porownujac do sukcesu kasowego filmu...

Nie potrafie zrozumiec sfrustrowanych ynteligentow, ktorzy desperacko bronia swoich Taksowkarzy i Ojcow Chrzestnych przed ich upadkiem z podium... Nie potrafie rowniez zrozumiec ludzi, ktorzy zarzucaja mlodym dopiero co obcujacym z kinem, ze znalezli swoj idealny film... To, ze nie jest to wasz Ojczym czy inny Wladca Pierscieni nie znaczy, ze nie maja racji. Internet i wolnosc slowa, pogladow zobowiazuja do czegos.

Anyway mozecie tworzyc takie tematy do woli. Przynajmniej Bruce Wayne jest ciagle na ustach wszystkich a w sumie o to tez chodzi. :]

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Golan

a Ty, jak Gołota, walisz poniżej pasa :/

Dokładnie! Ale dobrze, że chociaż schodzi z ringu w 1 rundzie.

Golan

No tak, jeden z tych zaciekłych fanów Nietoperka.
Nic dziwnego ze moją opinią podcierają sobie tyłek, skoro nawet zapłaciłem za seans w kinie. To tak jakbym zapłacił za obiad, a pozniej zwymiotował.

A ja nie potrafię zrozumiec inteligentów (widzisz, nie musze uzywac celowej zmiany literek aby podkreslic ironię, tak jak ty to czynisz) którzy za wszelką cenę chcą desperacko zrzucić z podium arcydzieła, a na ich miejsce wstawić filmy które nadaja się jedynie na przedstawienie, na dzień dziecka w gimnazjum.

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Byłam w kinie z moim synem. Razem ustaliliśmy, że damy mu 6/10. Za to "Stawiam na Tolka Banana" oceniliśmy na 8/10. Chyba dobry gust ma mój syn, ;).

Świetny ;) A dlaczego Batman Początek lepszy od Mrocznego? :( Toż to niemożliwe ^^

Rozumiem, że komuś się w ogóle Batman może nie podobać. Ale jak już się podoba, to Mroczny jest zdecydowanie lepszy od Początku ;) Mimo iż ma swoje słabe strony, to jednak Joker trochę je uśmierza.. ;)

użytkownik usunięty
Kwic

Joker jest w porządku ale "Mroczny.." w porównaniu z "Początkiem" jest jakby mniej spójny i logiczny. Zdarzały mu się dłużyzny a niektóre wątki były trochę na siłę ciągnięte (np. zupełnie nie rozumiem, po co ta historia z chińskim biznesmenem, która w zasadzie nic szczególnego nie wnosiła do sprawy). Dlatego "Początek" dostał 1 więcej

SPOJLER odnośnie DARK KNIGHT :


Jak to nie wnosiła :) Joker chciał im pokazać, że Batman nie ma żadnych granic i żeby dlatego powierzyli mu zabicie Batmana ;) Ja wiem, mogło w ogóle nie być wątku tych mafiozów, ale to tak samo można powiedzieć o każdym filmie ;) Nie pamiętam dokładnie Batmana początku, ale pamiętam, że też się trochę ponudziłem na nim, a tam niestety nikt nie odrobił tego w polu ;) Tutaj odrobił Joker te nieciekawe momenty (ckliwe, amerykańskie przemowy, bez których wdł. mnie mogli się obejść, no i akcja na statkach trochę przydługawa i trochę naciągana).

Nie ma opcji, żeby początek był lepszy od Mrocznego ;) Ale każdy niech ocenia jak chce. Ale ocena poniżej 6-ciu uwłacza Mrocznemu czci heh.

Dobry, dobry. Również dałem 6/10




Dobrze wychowujesz Dzieci Czarownico jeśli doceniają poczciwego Tolka. A jak tam "Podróż za jeden uśmiech" albo "Wakacje z duchami"? Polecam również "Do przerwy 1:0"

Ten nowy Batman jeszcze słabszy? Mam coraz mniejszą ochotę go zobaczyć.

Rezun

Nie jest słabszy, jest trochę lepszy. Czarownicy się coś pomyliło. Powiem Ci że nawet warto, rzadko ktora nowa produkcja otrzymuje odemnie więcej niz 6/10. Wyjątkiem był tylko ostatnio Rec.

BRAK_UZYTKOWNIKA

[rec], jest wydarzeniem na arenie współczesnego horroru. Po domowym seansie cholernie się zawiodłem wizytą w multipleksie. W sieci cinema city, nagłośnienie sprowadzone jest do minimum i efekt mamy praktycznie żaden. Ponadto cięzko o należyte towarzystwo. Ciągłe prześmiewki i drwiny wyprowadzały mnie e z równowagi.
U Ciebie też kicha?

_suspect_

Ja oglądałem [Rec] z dziewczyną na kompie i mi się bardzo film podobał. 8/10. Jeden z lepszych horrorów (choć wiesz ze jestem laikiem w tej dziedzinie, wiec nie słuchac mnie!)

BRAK_UZYTKOWNIKA

Z dziewczyną?
Słyszałem, że gardzisz dworem kobiet

_suspect_

Może dlatego ze jestem zajety i nie szukam zadnych wirtualnych, niepotrzebnych i niechcianych znajomych?

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Nic mi się nie pomyliło.
11 sierpnia oglądałam "Batman początek" a następnego dnia byłam w kinie na "Mrocznym Rycerzu" więc miałam obie części świeżo obejrzane. Nie jest lepszy, dla mnie nawet gorszy.

Kwestia gustu, podobnie jest z trylogią Władcy Pierscieni. Ja najwyzej stawią Druzynę, inni Powrót a sa tacy co Dwie Wieże.
Natomiast jesli chodzi o Batmana, to dla mnie wszystko to jest kiła i mogiła (bez dopisku syf, bo to znosne jest)

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

a wiesz, że ja wolę Batmana Nolana niż Burtona. Tamtych jeszcze nigdy nie widziałam do końca, bo wymiękam już po 30 minutach. No nie wchodzą mi i już :/

Ja w ogóle Burtona nie trawię. Czy ten człowiek coś bierze?

użytkownik usunięty
Rezun

Ja wybieram się w przyszłym tygodniu, jak już przejdzie fala popcornowców.

Nawet mnie nie przypominaj... Ku*wa odpakowywali te swoje batoniki przez cały film! Nie mogą 2h bez żarcia wytrzymać? Umrą z głodu? A jak chcą żreć to niech jedzą produkty które nie wymagają szelestu... Albo niech sobie odpakują przy reklamach i włożą do foliowego woreczka, tak trudno na to wpaść? A jak już chcą żreć te batoniki to dlaczego 3/4 nie wpadnie, żeby odpakować go w jakimś głośnym momencie, a nie w takim, gdzie tylko ktoś rozmawia?

Ehh, zapomniałem jak wygląda kino. Na szczęście ;)

Kwic

Trochę mnie poniosło z jedzeniem ;) Niech sobie jedzą, ale tak żeby nie było słychać. To nie jest trudne do zrealizowania.

użytkownik usunięty
Kwic

"Nie mogą 2h bez żarcia wytrzymać?"

Kwic, ja od dzieciństwa zadaję to pytanie! nigdy nie jadłam w kinie, nawet jako bajtel

Rezun, skad znasz te sriale, one nie leciały za naszych czasów chyba?

Jak to nie? Ja je oglądałem jeszcze w podstawówce (Tolek, Podróż) w liceum
(Wakacje z duchami, pana samochodzika) na studiach (Do przerwy) Ja jestem duży dzieciak zawsze staram się zobaczyć jak lecą powtórki. Tylko że puszczają to w nędznych porach. Ach kiedyś to były seriale.

Kwic

Nie poniosło Cię.Przy ostatniej wizycie mysłałem, że rozetrę w pył asyste pocornożernych prześmiewców

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones