znacie może jakąś fajną komedie przy której można dobrze pośmiać????????????

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
imperator_3

"Nic do stracenia" (Nothing To Lose) z Timem Robinsem i Martinem Lawrencem. Naprawdę zabawna komedia. Polecam.

tomekd

Polecam ci film "Wożonko" jak chcesz sie dowiedziec o nim więcei to poczytaj se na stronie mają ten film w katalogu.
Albo mozesz tez obeizec Specyfike narodowego wędkarstwa(pod taką nazwą widzialem ten film w katalogu jest pod nazwą Osobliwosci narodowego wędkarstwa) świetna komedia.

imperator_3

Ok, co tu dużo mówić:
- Eurotrip
- Road Trip
- Dude Where's My Car?
- Old School
- Jay and Silent Bob Strickes Back
- White Chicks
- American Pie(cała trylogia)
- Scary Movie(jak wyżej)
- Jackass: the movie
- Girl Next Door
- Not Another Teen Movie
- Baseketball
- Rat Race
- Austin Powers(trylogia)
- Naga Broń(też trylogia)
- Ściągany
Jest wiele innych, ale te pierwsze przychodzą mi na myśl :)

Lubie_chipsy

girl next door był śmieszny jak parówki z motyla w maśle orzechowym. śmieszne komedie to np. monty python i święty graal, żywot briana czy nie lubię poniedziałku. ubaw po pachy!

some1

wniebowzięci i party przy świecach i.... ale to trza słuchać, a nie tylko patrzeć :D

imperator_3

Oczywiście Maska. Sprawdź filmogarfie Jima. A jak lubisz bajki to polecam Shreka 1 i 2.

imperator_3

Ktoś tu chyba pominął filmy braci Coen!!! Przede wszystkim "The Big Lebowski"

imperator_3

Z takich typowych komedii to polecam dzien swistaka. Oczywiscie warto obejrzec tez cos klasyka gatunku Woodyego Allena- jej wysokosc afrodyta. podobala mi sie takze nikotyna. Bardzo inteligentna komedia byli "naciagacze" Ridleya Scotta. mam nadzieje, ze tego typu propozycji bedzie na tym forum wiecej, a nie tylko american pie:D

imperator_3

Shrek 1
Shrek 2
Kingsajz
Sexmisja

hmm Po tej wypowiedzi widac ltorego aktora polskiego oceniam najwyzej...

Pozdrawiam...

bassiunia

Ja się dobrze śmieję jak wchodzę na to forum :]

imperator_3

ty z lepszych komedi jakie ostatnio ogladalem to moge Ci polecic:
11.14
eurotrip
Dziewczyna z sasiedztwa
ostra jazda
how high
A,erican pie
wieczny studen
100 dziewczyn
.............................. .............................. ..................

oko44

i jeszcze freddy got fingered, how high, bosh ludzie ile wy macie lat?

imperator_3

heh, zapomnialem o swojej ulubionej komedii, czyli znakomitych 4 pokojach. Zreszta nazwiska Tarantino i Rodrigueza same zachecaja do ogladania:)

imperator_3

of cors:
Wyścig szczurów
Shrek
Shrek 2
50 pierwszych randek
Był sobie chłopiec
Bruce wszechmogący
Dziennik brigdet jones 1 i 2
Dziś 13, jutro 30
Gorąca laska
Kochany urwis
I kto to mówi?
Zakręcony piątek
Jaś Fasola
Zakonnica w przebraniu 1 i 2
i to chyba wszystkie z tych lepszych, a i wszystkie z Louis de Funès'em ;] polecam gorąco!!

imperator_3

Zgadzam się z Dorrit - to forum jest śmieszne, jednak ab ynie odbiegac od tematu, polecę r e w e l a c y j n ą komedię jaką jest film "Musimy sobie pomagać" Hrebejka.

herbatnik

Ze śmiercią jej do twarzy-Roberta Zemeckisa.

imperator_3

Szczególnie polecam serial "Desperate Housewives"! Rewelacja anty-opera mydlana, ze świetnym, ambitnym poczuciem humoru, a jednocześnie z wartką akcją. Naprawdę super!

imperator_3

obejrzyj koniecznie
Ostrożnie z dziewczynami. ;-)) cudenko!!!

zawsze tez mozna kreskowke np
Herkules lub Sindbad - Legenda Siedmiu mórz.

josephineb

Polecam "Czacha dymi", "Depresja gangstera 1 i 2", "Złoto dla naiwnych 1 i 2"

imperator_3

Simka moge polecic ci film pt"jak wysoko"

imperator_3

komedia na ktorej normalnie sikalam i plakalam ze smiechu to "but manitou" zajebiste. no i oczywiscie bridget jones:))
pozdrowka i zachecam do obejrzenia moich propozycji naprawde warto;)
papa