Witam,
Próbuję odnaleźć mega wzruszajacy film o kobiecie, która była chora(chyba na serce) i była lekarką na wsi, miała przychodnię u siebie w domu. Nie mogła zajść w ciażę, bo to by źle wpłynęło na jej zdrowie, umarłaby, jednak zakochała się , zaszła jakoś wszystko się ułożyło. Film kończy się sceną jak ona podaje dziecko mężowi i jedzie odebrać zdjęcia od fotgrafa, wtedy ginie w wypadku.
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/MO%C5%BBE+KTOS+WIE+CO+TO+ZA+FILM,1780046
Pamiętnik pisany miłością (2005)
wiem o co chodzilo w tym filmie ale za chiny tytułu nie pamientam...wiem ze jakas grupa ludzi siedziała w jakims barze na pustkowiu...przyjechała tam babcia jakas wychodzaca z auta z chodzikiem...zamowiła surowy krwisty stek...rozwineła sie rozmowa potem zrobiło się zamieszanie babka ugryzła kolesia w tetnice na szyji wsciekła sie i zaczeła chodzic po scianach jak pajak.