użytkownik usunięty

Witam,poszukuje jakiś nowych filmów które ukazują czasy PRL-u jak np.Sztos,Sztos 2, 80 milionów,coś w tym stylu

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa

http://www.filmweb.pl/film/Bilet+na+Ksi%C4%99%C5%BCyc-2013-662224

http://www.filmweb.pl/film/Jack+Strong-2014-673946