Podacie mi jakieś filmy akcji? Strzelaniny itp,mogą też byc filmy typu czerwony świt,czy jakoś tak. Tam gdzie jest wojna Korei Północnej z Ameryką.
Braterstwo Broni - O wojnie w Korei (północna z południową + amerykanie) bardzo doby film
Nie wiem o którym Czerwonym Świecie mówisz bo jest z 1984 roku jak komuniści atakują USA i jest wersja z 2012 jak Korea Północna atakuje.
Albo jeżeli chcesz takie z samą akcją to zobacz sobie np. Raid, Tylko strzelaj, Turniej, Tylko jeden, 3 części Niezniszczalnych, Dredd, 300, Gamer, Świat w płomieniach, Olimp w ogniu.