Hej :) Oglądałam dawno temu film, w którym kobieta (bodajże piosenkarka) traci głos w wyniku nadużywania alkoholu i narkotyków. Bliscy starają jej się pomóc, ale na próżno. Umiera. Pamiętam scenę, w której siedzi pod mostem?molo? i pije, coś jej się śni? i nagle postanawia zerwać z nałogiem.

Ktoś może coś kojarzy? Proszę o pomoc...

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa