Szukam Filmu ktory ogladalam juz jakis czas temu o czworce znajomych w tym dwoch dziewczynach i dwóch chlopakach uwiezinych w jaskini probujacych die z niej wydostac po dluzszym juz czasie opadaja z sil i jedna z dzieeczyn bardzo wyczerpaba odwidniona prawie umiera z czego jeden chlopak wpada na genialny pomysl zjedzenia jej jak juz umrze i ukartowania planu ze ten kto umrze pierwszy po wyciagnieciu najkrotszego patyczka zostanie zabity dla dobra innych i podaje tej dziewcztnie prawiw juz umierajacej ale ona dzieki bogu umiera sama nie przez tego chlopaka.Ale miedzy nimi dochodzi do klotni i dziewczyna zaczyna uciekac a ten chlopak ze swoim pomyslem przetrwania zaczyna ja gonic bo ten drugi chlopat tez jakos chyba szybko ginie z rak tego swojego kolegi tego wondku jakos nie pamientam .Ale dziewczyna ucieka i udaje jej sie uciec jako jedynej z tego podziemnego labitybtu ,jaskini ,groty .Bardzo prosze o pomoc