Witam, poszukuję dobrych melodramatów/dramatów w klimacie podobnym do filmów "Pożegnanie z Afryką", "Malowany welon".
Z góry dziękuję za pomoc ;).
http://www.filmweb.pl/film/Co+si%C4%99+wydarzy%C5%82o+w+Madison+County-1995-641
http://www.filmweb.pl/film/Wiek+niewinno%C5%9Bci-1993-11662
http://www.filmweb.pl/film/Okruchy+dnia-1993-1234
http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B3t+do+Howards+End-1992-1245
Rozumiem, że chodzi o romans w egzotycznych krajach w I połowie XX wieku?
http://www.filmweb.pl/Nigdzie.W.Afryce
http://www.filmweb.pl/film/Angielski+pacjent-1996-7
http://www.filmweb.pl/film/Indochiny-1992-1243
tak, coś w ten deseń ;)
Angielskiego pacjenta widziałam, z pozostałych dwóch na pewno skorzystam, dziękuję :)
http://www.filmweb.pl/film/Francuska+suita-2014-674539
http://www.filmweb.pl/film/G%C5%82owa+w+chmurach-2004-105239