Byłem dzisiaj w kinie i był trailler jakiegoś nowego horrory, gdzie lekarz w pewnym momenicie powiedział, że list jest napisany po Polsku. Kobieta kontaktowała się z duchami poprzez jakąś grę
Ouija: Narodziny zła: http://www.filmweb.pl/film/Ouija%3A+Narodziny+z%C5%82a-2016-733392
Tak to to dzięki wielkie ! Pozdrawiam