Jacy są według was najlepsi protagoniści?Lub tacy którzy wam najbardziej zapadli w pamięć.
Indiana Jones Alan Grant Ellen Ripley
Niejaki Arlington Steward, wiem bo przed chwilą sprawdziłem to na stronie filmu :-) Gra go Frank Langella, wyspecjalizowany w tego typu rolach.
http://www.filmweb.pl/film/The+Box.+Pu%C5%82apka-2009-460239
Przepraszam. Teraz czeka mnie "mały post" na forum :-(