Jacy są według was najlepsi protagoniści?Lub tacy którzy wam najbardziej zapadli w pamięć.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Jakistam12_

Indiana Jones
Alan Grant
Ellen Ripley

Jakistam12_

Niejaki Arlington Steward, wiem bo przed chwilą sprawdziłem to na stronie filmu :-) Gra go Frank Langella, wyspecjalizowany w tego typu rolach.

Jakistam12_

http://www.filmweb.pl/film/The+Box.+Pu%C5%82apka-2009-460239

Jakistam12_

Przepraszam. Teraz czeka mnie "mały post" na forum :-(