Siemanko, dwa-trzy lata temu oglądałem film prawdopodobnie produkcji amerykańskiej, bo cała akcja dzieję się w stanach ( zakładam california) którego tytułu nie mogę sobie przypomnieć. Film był o dwóch nastolatkach którzy kradną z parkingu Mustanga z lat 50-60. Jak się okazuje później w bagażniku znajduję się gruba gotówka która należy do mafii. Po jakimś czasie zostają oni namierzeni. Mafia robi wjazd na chatę i zawija ich na lotnisko. Jednego chłopaka zabijają odrazu a drugiemu Boss przykłada broń do głowy i film w tym momencie się kończy. Rok produkcji 2009-2016..