Witam. poszukuje filmu ... jedyne co pamietam to jacyś znajomy wyjechali do opuszczonego miasteczka .... gdzie atakuja ich wilki i nie mogą oni z tamtąd wyjechać ... ktoś może pomóc ??

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
RecOP1982

"Wolf Town" (2011)
https://www.youtube.com/watch?v=O3kfvK7mXO4

ivaxxavi

No i po co ja link kopiowałem, jak już to podałeś... :( :P

Montago

Sorry :) Szczególnie, że horrory, zwłaszcza współczesne to nie jest moja mocna dziedzina, a wychyliłem się z tytułem na pewniaka jakbym oglądał ten film ;)

ivaxxavi

Ja też nie widziałem filmu, ale za to niedawno trailer ;)
I jakoś zapamiętałem o czym to jest :P

Montago

dziekuję za pomoc :) :) wirtualne piwko dla wszystkich :)

ivaxxavi

takkk dzięki :)

RecOP1982

proszę :)