Jakies 10 lat temu będąc gówniarzem oglądałem film w TV którego tytułu nie mogę sobie przypomniec.
Pamietam tylko tyle, ze był to amerykański film, a zaczynał się od zamordowania rodziców pewnego małego chłopca. Był on chyba schowany pod łóżkiem i widział wszystko na własne oczy. Jego nie znaleźli. Potem ten chłopak stał się dorosły i chciał za wszelka cenę znaleźć mordercę swoich rodziców. Na końcu chyba mu się ta sztuka udaje. Wiem, ze to mało informacji ale tylko tylke pamietam.
Z góry dziękuje za pomoc.
Może "Człowiek Prezydenta"?
Tu Chuck Norris zajmuje się dzieciakiem który schowany widział morderstwo rodziców.
Szkoli chłopca na wojownika, a on po latach już jako komandos odkrywa kto ich zabił.
No i postanawia wymierzyć im sprawiedliwość, a Chuck pomaga mu w tej zemście.
https://www.filmweb.pl/film/Człowiek+prezydenta-2000-10758