Szukam filmu o chłopaku którego zostawiła dziewczyna. Cały czas przesiadywał w pokoju aż jego mama zadzwoniła po jego kolegę który pracował w klubie jako barman oni tam polecieli ten chłopak dostał tez prace jako barman i podrywali dziewczyny w końcu jeden z nich się zakochał w takiej dziewczynie jak robił jej drinka później zaczęli się spotykać aż w końcu pojawiła się jego była dziewczyna i wszystko się zepsuło ale on później tej dziewczynie z klubu wszystko wyjaśnił i do siebie wrócili.

PS. Był ten temat ale nie ma odp wiec odświeżam

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Ami_Yt

Juz mam jak by ktos szukał ----- Mantervention