Witam wszystkich, właśnie skończyłem oglądać pierwszy sezon Strzelca. Z racji tego, że oglądałem cały serial po angielsku, ponieważ uczę się tego języka chciałbym was prosić o streszczenie tego sezonu. Chciałbym zobaczyć na ile zrozumiałem dobrze serial w obcym języku, natomiast drugi raz nie chce mi się oglądać pierwszego sezonu. Chodzi mi o to kto dokładnie pociągał za sznurki w tym wrobieniu Bena Lee Swaggera, temat Rosjan i tych wszystkich postaci. O co dokładnie chodziło w tym serialu w pierwszym sezonie. Kto dla kogo pracował itd. Dzięki, pozdrawiam!