Film zaczyna się od tego ze mezczyzna samotny zamieszkuje w domu. Poznaje sąsiadkę. Którejś nocy slyszy jak miotla się rusza. Kolejnej nocy ktoś gra na fortepianie. Okazuje się ze to kobieta. Mezczyzna odkrywa ze to duch zmarlej w tym domu. Ona pokazuje mu co się stalo- byka ona zona bogatego hrabiego. Z zazdrości uśpił ja i żywcem zamknal w skrzyni, ktora zamurowal w ścianie tego domu. Mezczyzna odnajduje ta skrzynie. Sąsiadka później już jego koleżanka proponuje spokojny pogrzeb, lecz on nie chce tego bo wie ze jego ukochany duch odejdzie a on się zakochal. Na końcu wrzuca skrzynie do wody bo ona opetala jego rozum, ale duch byl sprytniejszy i tak opetal tego faceta ze on utopil się w jeziorze aby być z duchem. Dziekuje za pomoc ważne dla mnie żeby dowiedzieć się co to za film .