Witam
Poszukuję filmu z okolic roku 2005+
Zaczyna się tak że główny bohater budzi się w jakiś podziemiach nic nie pamiętając. Jaskinie/podziemia zostały jakby przystosowane infrastrukturalnie do "przechowywania, selekcji" ludzi. Zarządza tym tajemnicza organizacja walcząca z przeludnieniem, rozwija zieloną energię. Bohater ukrywa się w ciemności, uciekając przed jakby ochroniarzami? Wszędzie fosforyzujące oświetlenie
Pamiętam że film kończy się tym że główny bohater przypomina sobie że tak naprawdę jest naczelnikiem tego ośrodka a firma przerabia ludzi na energię