Cześć,
szukam horroru:
Facet wyprowadził się z domu, pojechał do (jakiegoś) miasta, spotkał (chyba w barze) dziewczynę, został u niej na noc, na następny dzień powiedział, że znalazł ogłoszenie i, że szukają ludzi do testów. Pojechał tam, został przeprowadzony przez jakieś pomieszczenia, czekał na jakąś kobietę, która miała zainicjować jego pobyt tam, ona musiała wyjśc na chwile i zostawiła jakąś tam walizkę na stole i powiedziała mu, żeby nie robił zdjęć, bo miał mieć zabrany telefon itd. Oczywiście zdjęcie zrobił, wysłał tej dziewczynie etc. Potem miał się połączyć do jakiegoś rodzaju równoległego świata. Był w jakimś starym domu (chyba coś związanego z obrazem) i w środku powoli zaczynało sie coś dziać, był tam jakiś (chyba) wielki pająk? Czy coś takiego. Pod koniec okazało się, że wszystko co było przez godzinę filmu tak naprawdę trwało 0.001 sekundy i typ umarł.

abcdddd

Na wyciecze w europie turyście/studentowi brakło pieniędzy i został testerem nowej gry bezpośrednio realizowanej w mózgu gracza.

Oglądałem ale nie potrafię odnaleźć tytułu.

Na początku spotyka dziewczynę, która nakłania go do szpiegowania podczas testu gry.

Nie potrafię słów kluczowych dobrać odpowiednich.

ArchieIl

Dokłądnie o to mi chodzi

ArchieIl

Black mirror season 3 :)

abcdddd

https://en.wikipedia.org/wiki/Playtest_(Black_Mirror)

Najzabawniejsze, że nawet trafiłem na BM podczas szukania ale opis dotyczył innego odcinka.

Nie potrafiłem sobie przypomnieć skąd ten film trafiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones