Szukam filmu thriller. Chodziło w nim o to, że jakaś kobieta po rodzinnej tragedii się wyprowadza i zauważa, że ktoś ją śledzi. Później gdy jedzie samochodem spotyka tego człowieka, który ja śledzi ale wydaje się on nie groźny. Później jest burza i ona zatrzymuje się w jakim hotelu. Rano nie pamiętam jak ale zostaje porwana i uwięziona w jakimś domu w środku lasu. Potem chyba
udaje jej się uciec i w tym lesie spotyka jakiegoś faceta i on jej chyba pomaga.