Słyszałam że film o łowcy z Chrisem Hemsworthem ma być trylogią, szukam jakichś informacji na ten temat. Mi osobiście podoba się ta historia (zwłaszcza druga część), mimo kilku nieścisłości po prostu się w nim zakochałam. Wątek miłości Sary i Erica cudowny... Czy macie jakieś informacje co do powstania kolejnej części?
Chodziło mi o ,, Łowca i królewną Śnieżka'' i ,, Łowca i królowa lodu''. Czy po tej drugiej będzie jeszcze następna część
Po słabych wynikach finansowych dwójki w USA, trzecia część była uzależniona od tego ile druga zarobi w Chinach a skoro ta mało zarobiła to raczej trójki już nie będzie.
https://www.bustle.com/articles/155325-will-there-be-a-third-huntsman-movie-the- answer-may-be-found-in-china
Po napisach końcowych z dwójki była krótka scena która tylko w filmie na Blu-ray. Po tym stwierdziłam że może zrobią kolejną część... Ktoś coś też o tym pisał ale już nie pamiętam gdzie