Wspaniały film!!! Nie wiem czy go czasem już nie oglądaliście ponieważ to dość znany film. Jeżeli jednak go nie znacie to śmiało możecie go włączyć . Bardzo łatwo dostępny . Dzieci na pewno będą zachwycone. Film jest o koniu i dziewczynie. Wzrószający i wspaniały . Mój ulubiony. Oglądałam go bardzo dużo razy i nadal mi się nie znudził . Byłby dobry nawet dla 5-latka, ponieważ nie ma ŻADNYCH niestosownych scen.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
tatilonek

Trochę więcej szczegółów...
Z których lat?

ramsay2

Hehe...
Przecież to reklama filmu "Wicher", cz. 1, co jest podane w tytule tego tematu :D

Montago

xD

ramsay2


Chciałeś wydarzyć drzwi nie tylko otwarte, ale dawno ukradzione i w piecu spalone :D

Montago

Zdarza się :D

Montago

„Wzrószajacy“ xD

czarna404

Wzruszyłaś się to widząc ? :P xd

Montago

Oj i to tak dość porządnie jeszcze się nie mogę otrząsnąć xd