Wspaniały film!!! Nie wiem czy go czasem już nie oglądaliście ponieważ to dość znany film. Jeżeli jednak go nie znacie to śmiało możecie go włączyć . Bardzo łatwo dostępny . Dzieci na pewno będą zachwycone. Film jest o koniu i dziewczynie. Wzrószający i wspaniały . Mój ulubiony. Oglądałam go bardzo dużo razy i nadal mi się nie znudził . Byłby dobry nawet dla 5-latka, ponieważ nie ma ŻADNYCH niestosownych scen.