elo elo elo elo. Słuchajcie sorki że tu ale nie nie chce mi się szukać bezpośredniego kontaktu z administracją. Głównie chodzi o to że widziałem 90% filmów godnych polecenia, mam takie pytanie w bazie filmów również 90% to produkcje amerykańskie albo amerykańskie plus jakiś tam kraj. Jest jakaś opcja wyłączenia w wyszukiwanych filmach produkcji amerykańskich ponieważ już dawno się przejadły a kino europejskie, azjatyckie też mają cholernie dużo do zaoferowania . Dziękuje za uwagę, odpowiedzi i pozdrawiam miłośników kinetografii "nieamerykanistycznej"

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
martalo16


ps. fajnie by było gdyby zamiast w wyszukiwanych opcji kraj pochodzenia filmu była opcja wyszukiwania filmów po za konkretnym krajem

martalo16


Chyba jedyne wyjście to pozaznaczać wszystkie kraje oprócz USA, ale i tak będą Ci się wyświetlać te produkcji USA + inny kraj, więc w zasadzie nie ma takiego sposobu, jedynie częściowa redukcja listy.