Szukam filmu ktory widzialam juz kilka lat temu było to cos w stylu efektu motyla mozliwe ze to byla ktoras z jego czesci . Szczerze nie pamietam wiele bylo to o jakims kolesiu i on tak nie wiem czemu raz byl bogaty i byl chyba z jakas azjatka raz byl z jakas inna babka i potem jeszce cos tak podrozowal miedzy zyciami swoimi i potem lecial tez na marsa byl zahibernowany w takim statku kosmicznym w ktoryms z tych zyc wiecej nie pamietam :P Mam nadzieje ze ktos pokojarzy chociaz opis pozostawia wiele do zyczenia xD

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Bozydar_Korkosz

mozliwe ze "Mr. Nobody"

LeftBrain

Tak to jest to !!!!!! Dzieki wielkie !!! :D