Witam szukam filmu radzieckiego nie wiem z jakiego okresu,ale z opowiadań mojej mamy wynika,że ten film był puszczany pod koniec lat 70 i 80.Teraz mniej więcej opis.Jest most,a na moście po jednej stronie idzie chłopak,a po drugiej stronie stoi dziewczyna. Idą i spotykają się na moście. A on mówi po rosyjsku ja lubliu tjebia,a ona też mu odpowiada to samo zdanie ja lubliu tjebia. I nagle film się skończył trwał chyba około 5 minut. Moi rodzice zaczęli się tak śmiać i uznali chyba ,ze nasza cenzura wycięła prawie cały film i chyba pokazali końcówkę filmu. Pomóżcie mi znaleźć tytuł tego filmu.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa