Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie wszystkich. Mam do was pytanie o film którego nazwy nie pamiętam. Oglądałem jego urywki kilka lat temu, ale wpadł mi dosyć mocno w pamięć i chciałbym do niego jakoś dojść.

Film ten leciał pare lat temu na alekino. Był to film animowany w który główne role grały...

więcej

W filmie chodzi o eksperymenty medyczne, naukowe na bezdomnych. Młoda lekarka odkrywa u kilku pacjentów blizny na podniebieniach. Ofiary eksperymentów giną bez śladu ze szpitala. Lekarka zaprzyjaźnia się z małym chłopcem, pacjentem szpitala, który również ma na podniebieniu ranę i mówi jej że go to boli. Dochodzi do...

więcej

Szukam filmu, który oglądałam... no, jakiś czas temu, 7-10 lat? Plot: młoda kobieta jedzie spotkać się z rodziną narzeczonego (który nie żyje albo nie mógł jechać, w każdym bądź razie jedzie sama). Jedzie pociągiem i w dosiada się do niej młoda kobieta. Rozpoczyna się jakaś rozmowa i tak dalej. W czasie jazdy nowa...

Potężny niedźwiedź gryzli atakuje bydło farmerów w małej miejscowość w Stanach. Sprowadzają eksperta, który ma zbadać sprawę. W tym czasie olbrzym zabija małe niedźwiedziątko. Oglądałam ten film ok. 15 lat temu, ale może być starszy. Pomóżcie mi go znaleźć, proszę

Szukam filmu (nie jestem pewien, czy to nie jakis krotkometrazowy), gatunek: horror/thriller. Pamietam tylko jeden fragment ok 5min, film sprzed co najmniej 8 lat:

Policjant skuty kajdankami z bandyta na pustyni. Zar z nieba, sepy lataja. Bandyta umiera (mozliwe, ze z wycienczenia). Policant szuka sposobu, zeby...

Mniej wiecej o tym jest film: jest blondyn, ktory wraz z innymi mezczyznami daje pokazy akrobatyczne na motorach. Kocha sie w ciemnoskornej dziewczynie, z ktora potem ma dziecko. Ona pracuje w restauracji. Nie powiedziala mu o dziecku odrzucila go i zwiazala sie z czarnoskorym. Sa biedni. Blondyn obrabia banki z...

Witam. Poszukuje nazwy filmu. Małżeństwo kupuje dom z którego poprzedni właściciele wszystko wzięli, nawet drzwi. Wykopali basen itd. Dom jest gdzieś na spokojnej wiosce i mieszkańcy nie przepadają za nowymi lokatorami. Po jakimś czasie decydują się sprzedać dom. Postanowili opłacić wszystkich mieszkańców by ci przed...

więcej

Nie pamiętam dokładnie o co chodziło (byłam mała kiedy go oglądałam) w tym filmie ale przypominam sobie wątek o jakimś biednym chłopaku, którego rodzice byli narkomanami. Mieszkał w rozwalonym domu (chyba) razem z babcią, która zmarła albo on ją zabił. Nie miał co jeść i w jednej ze scen zabił i zjadł psa babci. Główną...

więcej

Witam,

załamany ilością świątecznej kaszanki. Proszę o podanie linków do filmów:
a. świątecznych komedii, normalnych do obejrzenia.
b. może coś poruszającego w temacie Świąt.

Pozdrawiam,
P.S.
Kevin sam domu, tak wiem ;)

Witam, poszukuje filmów które kiedyś dawno temu oglądałem w telewizji a nie mogę sobie przypomnieć ich tytułu, ale w miarę dobrze i szczegółowo pamiętam o czym filmy były.

1. Film o niskim chłopcu, który ma przyjaciela, na początku filmu biegną razem gdzieś przez las do stawu/jeziora i tam w nim pływają, chłopiec...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones