Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam,
jestem Wielka Gapa i potrzebuję pomocy! Czy ktoś może wie coś n/t nowej ekranizacji "Doktora Żywago" Proskina? Czy jest on już może dostępny dla zwykłego śmiertelnika:)?

Można już w tej chwili zacząć rysować prognozy dotyczące nominacji do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej...moje typy w kategorii najlepszy film (nie jest to moja subiektywna ocena dotycząca wartości poszczególnych filmów, staram się raczej wejść w rolę Akademii Filmowej, przewidzieć jak zachowa się to...

uwaga, to jest tytul chyba najlpszej nieznanej powrzechnie komedii:
'Dziwne zachowania dojrzalych plciowo mieszkancow wielkich miast w okresie laczenia sie w pary'
POLECAM!!!!!! a widzialem go tylko raz, na Polonii, dawno. prod.niemieckiej :/ ale jest genialny :)) podkreslajac, ze nie lubie komedii.

ja wrzuce od siebie:

Blady strach http://www.filmweb.pl/Blady+strach+2003+o+filmie,Film,id=112202

Martwe Ptaki http://www.filmweb.pl/Film?id=120444

Cześć, proszę o pomoc w znalezieniu jednego filmu,

gatunek thriller/horror , pamiętam scenę w której

przez ciemną ulicę dziecko, najprawdopodobniej

chłopczyk, jedzie powoli na rowerku strasznie

skrzypiacym ;] ktoś go mija, ta scena chyba powtarza

sie parę razy, kojarze też scenę końcową gdzie chyba...

więcej

Mam prosbe, jesli ktos wie jaki jest tytul piosenki przy ktorej wszyscy tancza na balu w ostatniej czesci filmu "Pamietnik ksiezniczki" to byloby super gdyby mi go podal. Z gory dzieki :):):)

szukam muzy z filmu korpus weteranow konkretnie chodzi mi o kawalek z samego konca wykonawca tytul itp ma ktos info na temat

widzę że właśnie wystartowała ankietka na najbardziej oczekiwane filmy stycznia i dość ostro prowadzi Piła III - czy was ten film też tak jara?
widziałem jedynkę i dwójkę, obie mi się podobały, ale to co przeczytałem o III zupełnie mnie nie zainteresowało, trochę mi to już zbyt mocno pachnie podgrzanym daniem...

Hej Ludziska !!
Pamiętacie może jakiś film z Kolosem z Rodos??
Piszcie.....(pamiętam, że była łódka)

wypiszcie najbardziej wzruszajace filmy jakie obejzeliscie!!!!!!!!najlepiej z komentarzem
1. Titanic banal ,ale każdy wie, że to wyciskacz lez wszechczasów
2. Szeregowiec Ryan, wojenne filmy najbardziej mnie rozklejają
3. lot 93
4. Blow, jak Johnny Depp mógl tak skończyć
5. Podaj dalej, kiedy myślisz , że wszystko...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones