Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jak dla mnie kto jeszcze nie był na Sin City a lubi oglądać filmy na dużym ekranie to zgrzeszył !!! A CZY WARTO IŚC PONOWNIE , MYSLE ,ŻE TAK BO GDY SIE PIERWSZY RAZ OGLADA MOZNA NIE DOSTRZEC WIELU NAPRAWDE JESZCE BARDZIEJ INTERESUJĄCYCH MOTYWÓW !!

Jestem zwolennikiem tego gatunku i sądzę że filmy tego typu mają bardzo głębokie przesłania. Głębsze niż myślą niektórzy ponieważ odnoszą się do skrytych pokładów tego co nas przeraża. Czasem przechodzimy bokiem, ale nigdy nie pozbędziemy się Naszych lęków i obaw.

Co sądziocie o takich filmach i jacy reżyserzy powinni reżyserować takie filmy (według was np. kto ma największą fantazje lub talent do takich scenariuszy), bo napewno nie ten niemiec uwe boll czy jak mu tam, bo on takie filmy tylko potrafi zepsuć.

Kto z sin city najbardziej przypomina ciebie , a moze kim chciałbyś chciałabyś być , ja się wypowiem jak ktoś coś skrobnie :)

czy zawsze zgadzacie sie z decyzjami Amerykanskiej Akademii Filmowej? czy zawsze uwazacie ze filmy ktore dostaly oscara w kategorii najlepszy film faktycznie byly w danym roku najlepsze? przedstawcie wasze typy na tegoroczne i nie tylko oscary np. wg mnie powinno byc tak:
NAJLEPSZY FILM: "blizej"
NAJLEPSZY AKTOR:...

Bardzo Was proszę o polecenie mi jakiś fajnych filmów, w którym bohaterowie mają COŚ wspólnego z tańcem =) Z góry dziękuję !!

Mam dla wszystkich oglądaczy filmów przestrogę ,NIE OGLĄDAJCIE "BOOGEYMAN'A",STRASZNA........ .............................. .............................. .....................
............SZMIRA!!!myślałem ,że po "klątwie" nikt nie omieli się wymyśleć czegoś gorszego -a jednak.Z reszta co się dziwić, ten sam...

Ja też polecam Hellsinga choć nie oglądałam dużo odcinków - chyba z 6. W sumie to podoba mi się tylko muzyka, końcówka i akcja. Po prostu fajny scenariusz. Jednak nie powoliło mnie to z nóg. Wole od tego GTO.

Wiecie może kto wykonuje piosenke "Wyginam śmiało ciało..." z filmu "Madagaskar" ?

Czytałam o tym filmie troszeczkę i na pewno się wybiore. Nie przepuszcze Jennifer Lopez ;) Poza tym ona zawsze fajnie wypada w takich komediach romantycznych - zawsze gra taką słodką dziewczynę :) No i chętnie zobaczę Jane Fonde - ciekawa jestem jak wypadnie po 15 latach przerwy :)
Poza tym temat samego filmu chyba...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones