filmy (97 999)

• odcinki matrixa

tak sobie ostatnio myślałam żeby można było z robić historie matrixa w odcinkach....oczywiście z tymi samymi aktroami...myśle żeby miały duże wzięcie....ale pewnie i tak nasza tv kupiłaby je dopiero za 5 ...

• użytkownik usunięty

die motorrad cops

• autor: użytkownik usunięty
    • 2004-01-10 10:12:27 +0100

mam problem i nikt nie chce mi pomóc :( ! czy film GLINIARZE NA MOTORACH jest wydawany na dvd ile kosztuje gdzie mozna go kupić ???????????????????? PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!! sunny_labonne@poczta.fm

• użytkownik usunięty

Stare filmy z hongkongu wymiana

• 2004-01-10 06:13:58 +0100

mam ok 80 filmów poszukuje nastepnych filmow akcji karate

• Fanny Ardant

• autor: Lucy_5
    • 2004-01-08 10:53:32 +0100

wlasnie mialam zapytac o "tytul filmu ktory dawno dawno temu...i nie pamietam" ale to chyba nie jest wlasciwe miejsce bo dwa maile z takimi pytaniami zostalY bez odpowiedzi. czy ktos tu lubi fanny ardant?

• użytkownik usunięty

ey ludzyie!! jest do dupy!

• 2004-01-07 09:51:38 +0100

heyka. chciałabym się wypowiedzieć na temat filmów w polsce. te filmy to jakies beznadziejne sitkomy i ci znani aktorzy którzy w nich występują nie są wcale gwiazdami. chcę zauważyć,że pominięto ...

• użytkownik usunięty

JAKI TO FILM???????

• 2004-01-05 22:53:17 +0100

Prosze pomóżcie mi mam ogromny problem i nie mogę spać po nocach bo nie mogę sobie przypomnieć nazwy filmu który ogladałem około 2 lata temu na HBO, film leciał w tym samym czasie co "13 piętro" i ...

• Jesus Christ Superstar

Szukam bardzo pilnie dowolnej kopii filmu: Jesus Christ Superstar - może być VHS, VCD, DVD. Bardzo proszę o kontakt wszystkich, kórzy mogą mi pomóc!

• szukam utworów i ich wykonawców z filmu Nadbagaż/Excess Baggage

Szukam wszystkich tytułów utworów wraz z wykonawcami zawartych w filmie Nadbagaż.Zależy mi na jednym jedynym utworze ale nie pamiętam wykonawcy ,a jak ...

• Parę słów o TOP-100-ŚWIATOWE made by FilmWeb

• autor: Bruno
    • 2004-01-04 15:15:47 +0100

Wczoraj film "Dzień Świstaka" miał pierwsze miejsce na Top 100 Światowe. Ja wiem, że zaraz mnie tu wszyscy oplują, ale to chyba jakaś mała przesada. Film jest oczywiście ...

• Pilna Pomoc

Pilnie Poczebuje Pomocy!!! Ma Ktoś Może Spis utworów z SoundTrack Mortal Combat?? Ponieważ robię koledze prezent a On szaleje na ponkcie Mortal Combata!! Z góry dziękuje Za szybką odpowiedź :)