filmy (98 051)

• użytkownik usunięty

Szukam filmu

• autor: użytkownik usunięty
    • 2004-02-01 23:39:42 +0100

itam. Mam problem. Poszukuje filmu o dziewczynie która chciała zrobić karire jako piosenkarka. Ale zanm jej się to udało zaczeła pracować w barze gdzie barmanki tańczyły i robiły show na barzze. Czy zna może ...

• użytkownik usunięty

Poszukuję filmu

• 2004-02-01 21:25:14 +0100

...którego tytuł brzmi "Śmierć Johna L."...być moż to już nieco zapomniany obraz, ale łudzę sie, że jednak ktoś jeszcze pamięta, a może ma nagrany, albo wie gdzie można tego szukać...:). Reżyserem jest ...

• użytkownik usunięty

PYTANKO

• 2004-02-01 00:05:00 +0100

CZESC!MAM PYTANIE MIANOWICIE SŁYSZAŁEM ŻE POWSTAŁA KONTYNUACJA "WATERWORLD"-a FILMU KTÓRY OGROMNIE MI SIE PODOBAŁ CZY MÓGŁBY MI KTOŚ PODAĆ TYTUŁ OWEGO DZIEŁA.DZIEKI BARDZO!!!

• W piekle z van damme

Właśnie oglądałem film pt. "W piekle (IN HELL)" z VAN DAMME. Ale tego filmu nie ma w filmografi tegoż aktora na filmwebie. Czy jest to może inny tytuł "Skazanego na piekło"?

• użytkownik usunięty

Studio 35 - free stuff

• 2004-01-30 19:04:22 +0100

Zapraszamy do pobrania darmowch filmow amatorskich niezaleznej grupy - "Studio 35". Co prawda dopiero sie rozwijamy wiec nie napinajcie sie na nic superwyjatkowego ale cos sie jednak z tego ...

• użytkownik usunięty

Komedia???????????

• 2004-01-29 00:55:28 +0100

Witam wszystkich, Oglądałem kiedyś bardzo fajną komedię w stylu 'HOW HIGH' ale nie pamiętam jego tytułu. Prosze was jak znacie abyscie mi napisali jaki tytuł nosi nazwe ten film. Film opowiada o 2 ...

• Shrek

• autor: Edytula
    • 2004-01-27 16:56:25 +0100

Był sobie brzydki nade wszsytko ogr (jak wielu z nas ) ta animowana bajka pokazuje nam że najwiekszy brzydal moze zaznac szczęścia to bardzo smieszna bajka czy ktos oglądał??a i jesli ktos bedzie wiedział ile zysku ...

• Oszukać przeznacznie

• 2004-01-27 15:47:34 +0100

Chciałąbym sie dowiedziec kto z was jeszcze nie widział tego filmu?????????????????? polecam wszystkim ten horror dla odwaznych ale nie tylko najwyzej beda wam sie snic po nocy postacie z urwanymi ...

• ostatnio obejrzałam film Bruce Wszechmogąćy

• 2004-01-27 15:40:00 +0100

W czasie gdy oglądałm ten boski filmik wyobrażałam sobie żę ja też ma taką moc zapomniaalm o problemach i obowiązkach zaczęło sie dla mnie liczyć samo życie przeciez jest ...

• ostatnio obejrzałam film Bruce Wszechmogąćy

• 2004-01-27 15:39:56 +0100

W czasie gdy oglądałm ten boski filmik wyobrażałam sobie żę ja też ma taką moc zapomniaalm o problemach i obowiązkach zaczęło sie dla mnie liczyć samo życie przeciez jest ...