Ostatnio zaproponowałam pewną kontrybucję. Jest wpisana, dostała punkty, ale na profilu napisane jest, że została zaakceptowana częściowo. O co chodzi?

P_Halliwell

Częściowo zaakceptowana kontrybucja jest wtedy gdy dodajesz na przykład 20 osób do obsady jakiegoś filmu, ale nie przyjmują wszystkich.

Wyslannik_smierci

Ale ja dodałam tylko jeden film związany. I wpisali go, ale na profilu jest napisane "częściowo".

P_Halliwell

Wskazałeś zły typ powiązania i weryfikator musiał Ci go poprawić

Boora

Jak weryfikator zaakceptuje kontrybucje to ta laskawie czeka w kolejce na wpisanie danych do bazy, co odbywa sie w nocy, by nie obciazac portalu.

Wiekszosc kontrybucji ma spawdzenie czy danych nie ma juz w kolejce ani w bazie.
Jesli podczas wpisywania okaze sie, ze cos juz zostalo dodane (np przez admina), to takie dane sa pomijane i po wpisaniu wszystkich elementow cala kontrybucja jest oznaczana jako wpisana ale czesciowo.
Moze to byc 19/20 a moze byc 0/1000 albo 0/1 elementow.

Punkty zostaja przydzielane bez wzgledu na to czy dane uda sie wpisac, czy tez nie, bo praca z tym zwiazana zostala wykonana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones