Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

użytkownik usunięty
filmweb

Z rzeczy, które jako pierwsze rzuciły mi się w oczy...
- zakładka "moja aktywność" jest niepotrzebna, bo praktycznie powiela "o mnie"
- za bardzo rozwleczony widok: za duża czcionka, plakaty i zbędne dane o filmie na profilu - jak będę chciała znać te szczegóły to po prostu wejdę na stronę filmu
- za mało pozycji na jednej stronie
- nie jestem zainteresowana wysyłaniem zaproszeń jakimś przypadkowym osobom
- zdjęcie tła? nie, dziękuję, gdyby ktoś miał wątpliwości na jakim portalu się wzorowaliście to chyba ta opcja je rozwiewa
- do dzisiaj nie rozumiem co Wam przeszkadzało w opcji z serialami, które się aktualnie ogląda, to była dobra funkcja i powinniście wykorzystać tą okazję, żeby ją przywrócić

Ogólnie dla mnie zmiana na gorsze, dlatego póki Wy nie zrobicie jako takiego porządku, ja nie wyłączę adblocka.

Witam kiedy można liczyć na informacje o emisjach w telewizji filmów, które chcemy zobaczyć ? To dla mnie najważniejsze

woste2

Popieram, teraz ta zakładka nie ma sensu. Informacja o tym kiedy w TV była bardzo m\pomocna zwłaszcza dla starszych produkcji. Cała lista jako jedna strona też była lepsza, niż to klikanie co 20 pozycji.

mumin1

Tak zgadza się cała lista a nie po 20 pozycji

filmweb

Dodalibyście też usuniętą opcję z "serialami, które oglądam". Teraz ciężko mi ogarnąć oglądane seriale i zdarza się, że w przerwach między sezonami o nich zapominam. A nie chce mi się ich wyszukiwać wśród zakończonych, czy porzuconych seriali.

Meliona

http://www.filmweb.pl/serials

filmweb

Zmiana w zakładce materiały - po co ? Najważniejsza jest zmiana potrzebna userom ! W zakładce " Oceny" oraz "chcę zobaczyć ".

Mam 161 stron ocenionych filmów ! Ładowanie każdej strony to 30 sekund.
Chcąc dotrzeć do ostatniej strony musiałabym spędzić półtorej godziny na przewijaniu, a robiłam to w 15 sekund ! Co za wariat to wymyślił ? FW trzeba pomniejszać Ctrl -, inaczej się nie da wytrzymać od tej GIGANTOMANII ;))

Teraz nie mam szans na przeszukiwanie bazy bo każda strona ładuje się wielki, jest zasrana grafiką. To ma sens jak obejrzało się 30 filmów. Czemu te ogromne obrazki mają służyć ? Są dla niepełnosprawnych i niedowidzących ?
Jedna dobra zmiana to filtrowanie filmów które chcę obejrzeć. Wszystko nie takie złe, sam pomysł nawet, nawet, ale nie jest to już wygodny serwis dla kinomanów. Priv nadal nie ma zakładki wysłane. Brakuje żebyście każdy film rozkładali na 10 stron....

Brumhilda

Widzę, że nie tylko ja korzystam z ctrl minus ;P
A oceny filmów (gwiazdki), w jednej zakładce na dole, w innej u góry. Raaaaany jakie to wszystko bałaganiarskie i niechlujne. W telefonie, w ogóle pewne rzeczy mi się nie ładują. Chyba mam za małe moce przerobowe :D
I bogom dziękuję, że mam 60 znajomych, a nie 600 bo chyba paluch miałabym całkowicie odrętwiały od przewijania :D

honey_filmaniak

"Widzę, że nie tylko ja korzystam z ctrl minus"

No chyba każdy?! Przecież inaczej nie da się z tego teraz korzystać.

Marac

Za 'każdych' się nie wypowiadam, ale teoretycznie istnieje możliwość korzystania z opcji 1:1, która wypada na użytkownika z ekranu ;). Może są już nawet tacy, którzy to lubią ;) Zakładam, że Ojcowie Założyciele też korzystają czasem z fw... ;D A coś ich jednak powstrzymuje od decyzji o zmniejszeniu ;P
Ctrl minus, ma ten feler, że pomniejszać można tylko do pewnego stopnia, bo literki stają się niewidoczne :). A plakaty nadal 'lecą' na użytkownika :)

honey_filmaniak

Teoretycznie oczywiście można, ale praktycznie portal jest przecież wtedy nieużywalny.

"pomniejszać można tylko do pewnego stopnia, bo literki stają się niewidoczne"

No niestety. W FF można jeszcze pogmerać w opcjach, ustawiając minimalny rozmiar czcionki. To pozwala zjechać jeszcze o jeden czy dwa "minusy". Potem niektóre napisy zaczynają wystawać z przycisków itp i wszystko się rozjeżdża.

Marac

Od gmerania mamy tutaj 'specjalistów', nie będę się do tego przykładać ;P. Proste ctrl minus i wystarczy :)

honey_filmaniak

Ale mnie chodziło o to, że kombinując z ustawieniami czcionki w przeglądarce da się uzyskać jeszcze ze dwa stopnie pomniejszenia bez utraty czytelności. :)

A nie żeby zamiast "ctrl minus".

filmweb

Szkoda, że tak zmasakrowaliście stronę główną użytkownika. Ciekaw jestem kto z imienia i nazwiska jest odpowiedzialny za tę katastrofę. Powiecie?
Oczywiście nie... bo macie gdzieś swoich użytkowników.

kyle_reese

Jak widać zadowolenia po zmianach nie ma,. Tyle uwag od ogromnej ilości użytkowników portalu. Czy ktoś wreszcie z moderatorów odezwie się i poinformuję, co jest planowane w dalszej kolejności. Będą uwzględnione te uwagi? I najważniejsze pytanie czy będzie możliwość zmiany strony na wcześniejsze ustawienia? Dajcie możliwość wyboru i wszyscy będą zadowoleni. Nie rozumiem zupełnie tej ciszy jakby nikomu nie zależało na dobru tego portalu.

menajero

Bo oni są zadufani w sobie, myślą: eee motłoch i tłuszcza ponarzeka, ponarzeka, a potem się przyzwyczai i będzie jeszcze z wdzięczności całować nam budy za trafne decyzje. No to taki totalny odlot moderatorów i zupełne oderwanie od rzeczywistości, które często się zdarza osobom zbytnio zapatrzonym w swoją nieomylność. Warto byłoby zdobyć jakiś mail do właściciela portalu aby usłyszał od użytkowników z jaką milczącą pogardą traktują nas jego pracownicy.

kyle_reese

No właśnie chętnie napisał bym do właścicieli portalu ale oczywiście nie ma żadnego kontaktu. Przeszukałem cały portal i nie znalazłem nawet jednego maila do osoby odpowiedzialnej z którą można byłoby porozmawiać i zadać kilka pytań,

menajero

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Tu+macie+pan%C3%B3w+odpowiedzialny ch+za+ten+burdel,2995737

menajero

" co jest planowane w dalszej kolejności"

Albo nic albo jakieś kosmetyczne zmiany z dupy, które niczego nie naprawią i będą tylko służyły mydleniu oczu (jak już "ulepszone" zwiększenie ilości pozycji na listach do 20 - łaskawcy, kurffa...).

"Będą uwzględnione te uwagi? "

Oczywiście, że nie. Będzie jak zawsze do tej pory.

" czy będzie możliwość zmiany strony na wcześniejsze ustawienia?"

Oczywiście, że nie.

" jakby nikomu nie zależało na dobru tego portalu"

Oczywiście, że im nie zależy. Im zależy na klikach. A ilość klików wzrośnie, bo to wymusza nowy layout, nawet jeśli 5 czy 10% użytkowników odejdzie.

Jeśli masz jeszcze jakieś palące pytania, śmiało pytaj. Chętnie rozwieję dalsze wątpliwości.

kyle_reese

Prawodopodobnie Paweł Bochenek, który w 2016 wszedł do zarządu i objął stanowisko "product development director".
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Tu+macie+pan%C3%B3w+odpowiedzialny ch+za+ten+burdel,2995737

Marac

Największym problemem jest fakt, że filmweb to swego rodzaju monopolista. Panowie zapominają, że w duzej mierze to użytkownicy tworzyli i nadal tworzą ten portal. Użytkownicy mogą też doprowadzić do jego upadku. Marzy mi się powstanie i rozwój konkurenta dla FW na rynku polskim. Zainteresowanie opinią użytkownika byłoby natychmiastowe.

filmweb

Powtórzę się z innego tematu:

Dzisiaj się bardziej przeklikałem przez te "zmiany" i można to skomentować jednym słowem MASAKRA!!! Doprawdy, jak można taką kichę stworzyć. Nie potrafię znaleźć mimo chęci ANI JEDNEGO pozytywu w stosunku do poprzedniej wersji. Układ jest nieprzejrzysty, wielki - na monitorze FHD widać z 2,3 filmy z listy tylko! No litości, kto ma sie przez to przebijać. Menu to samo - wszystko wielkie jak dla ślepych - nie ma to nic wspólnego z dobrymi zasadami webmasteringu. Kto wam to stworzył - jak firma? kto wam wciska ten kit dotyczący wyglądu filmwebu od jakiegoś czasu. Szkoda komentować więcej - strasznie szkoda.

kaladann

Ja myślę, że jest to ślepa, bezmyślna zrzynka z IMDB, jak to wielokrotnie już bywało w przeszłości. Nie ważne, że mamy coś lepsze, musimy robić to samo, bo to przecież IMDB!
Bo IMDB też niestety skaszaniło widok ocen (choć tam są jednak nieco mniejsze - tam widzę 3 filmy, tu 2), ale również zabrali możliwość innego wyświetlania. Kiedyś było tam kilka opcji do wyboru, teraz są 2 - jedna z dużymi plakatami, a druga w ogóle nie pokazuje ocen.

filmweb

Acha! I zmieńcie to CHOLERNE automatyczne właczanie się filmików !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przypominam ze nie każdy ma neta bez limitu i nie kazdy życzy sobie przy przeglądaniu aby katowano go na siłę jakimś dzwiekiem.

filmweb

Generalnie:

- Najważniejsze: wszystko za wielkie i zbyt rozwleczone. Hitem jest zakładka z recenzjami, gdzie obrazki z filmów zajmują dwie trzecie ekranu i jeszcze są niewyskalowane, więc w kilku przypadkach widzę tylko rozpikselizowany fragment plakatu. Na bogów, po co?!

- Jaki jest sens zakładki "aktywność", skoro powiela ona tylko oceny? Albo niech się tam wszystko pokazuje (oceny, zweryfikowane materiały, komentarze, oceny znajomych - najlepiej do wyboru przez użytkownika), albo niech sobie zniknie.

- Dostęp do dodawanych materiałów jest teraz utrudniony i trzeba się zdrowo naklikać i naprzewijać, żeby do czegoś dojść. Wiem że większość niedodaje niż dodaje, no ale mimo wszystko.

- Dla odmiany powiem, że podoba mi się idea zdjęcia w tle, zwłaszcza że dopuszczacie tylko opcję, żeby było filmowe. To oczywiście nie jest nawet w 1% tak potrzebne jak skrzynka nadawcza, ale mi nie przeszkadza.

- Aha, a i te filmowe taśmy zamiast łebków są błe.

filmweb

Bloga zróbcie, bo też to był ciekawy element profilu. Wyróżniał go jakoś... I dawał więcej możliwości komunikacji z innymi.

John_Abruzzi

Z boku "mojej aktywność" dodajcie przycisk blogu i będzie można łatwo przełączać się pomiędzy jednym widokiem a drugim.

John_Abruzzi

I kto jest online dorzućcie

filmweb

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał... Gdzie jest licznik oczekujących kontr? Też usunęliście?? Chciałbym wiedzieć ile set kontr mam w oczekujących...

WujekChu1ek

O o o! Strasznie mnie to bawiło - obserwowanie jak liczba przyrasta, bo werzy nie "zdanżają". :) Postawiłem sobie za cel dojechać do tysia, a teraz dupa. ;-P

Marac

Też leciałem w rekordy powoli:D To było lepsze niż staty w Counter Strike'u:D

WujekChu1ek

No właśnie. :-D

użytkownik usunięty
filmweb

Hehe...
A oni z was leją...

Prawda? Ludzka naiwność nie zna granic.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wiem przecież.

użytkownik usunięty
Marac

To fajnie.

Mnożycie te konta jak wszy na łoniakach i połapać się nie idzie. Nie zauważyłem, że jestes multitrollem z Szamba. Przepraszam, że przeszkodziłem, Już nie będę.

Marac

http://www.filmweb.pl/user/ramsay2

Na miesięcznej blokadzie.

KRCK

Kompletnie mi strzyka który to, ale dzięki za dobre chęci.

KRCK

Na wakacjach mówisz? A co zrobił nasz kochany John Doe? Pochłonęły go inne pewnie... Jak to się mówi chodzenie po gównie wciąga...

Marac

Hehehe dobre, ale prawdziwe:D Idę zamieszać sos do Lasagne:P:P

filmweb

Chciałem zobaczyć, ile filmów w tym roku widziałem. Już tego nie mogę zrobić.

Ech.

filmweb

Nie wiem, czy czytacie wszystkie komentarze, ale mam taką bardzo bliską mojemu sercu prośbę. To, co było naprawdę SUPER na starym profilu, to możliwość zobaczenia od razu ulubionych (tj. najwyżej ocenionych) filmów danego użytkownika. Wchodzę i widzę, czy dawał dziesiątki Lśnieniu, czy Predatorowi. To naprawdę więcej mówi o użytkowniku, niż to, że ostatnio obejrzał serial Netflixa i dał mu 6. Różne zmiany Filmweb już wprowadzał w tej dekadzie (wg mnie 90% z nich na gorsze), ale dało się z nimi żyć. Brak ULUBIONYCH WIDOCZNYCH NA PROFILU jest już w moim mniemaniu przegięciem.

pantalajmon

Popieram, wolałem jak wszystko było na jednej stronie.

pantalajmon

Otóż to, popieram i również nad tym boleję. Poprzednia strona główna profilu była przejrzysta i praktyczna. Stanowiła rodzaj wizytówki umożliwiającej w jednym rzucie oka zorientowanie się w guście i upodobaniach filmowych dowolnego użytkownika. Obecnie te użyteczne informacje są rozstrzelone po kilku zakładkach, przez które raczej nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się przeklikiwał. Zamiast tego 'na tapecie' mamy ostatnią aktywność, która nie dość, że mało kogo interesuje, to i nie daje o userze żadnego pojęcia. Ale tak to jest, gdy się taśmowo zrzyna pomysły od Zuckerberg'a bez chwili refleksji nad tym, na ile i czy w ogóle mają one sens tutaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Kolejna sprawa, choć pewnie ktoś już zgłosił. Otóż porównajcie sobie oceny http://www.filmweb.pl/user/*****/films a aktywność http://www.filmweb.pl/user/***** Niby drobiazg, ale potrafi wprowadzić w błąd, jeśli się nie zwróci uwagi. Otóż w prywatnych ocenach jest kolejność: informacja o filmie, a pod nim nasza ocena, podczas gdy w aktywności ta kolejność jest odwrócona (ocena nad filmem).

xorandor

Hahaha! Rzeczywiście! :-D
Co za kretyni patentowani!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones