Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

dcd

Popieram... Próbuję wyszukać swoją prywatną korespondencję z innymi użytkownikami i chyba gdzieś to zaginęło...

filmweb

Czy archiwum własnych postów i tematów wróci?

agatkaa2

Nie, Pani Agnieszko. Osobiście to uregulowałem z Administracją, by krwiożercze trolle nie mogły prześladować Pani Emilii. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Chodzi mi wyłącznie o zakładkę dla "wypowiedzi" swoich własnych - kiedyś była możliwość wchodzenia na wypowiedzi również na kontach wszystkich użytkowników - wtedy Pan Chemas z Panem ze wściekłym kotem w awatarze chodzili za mną po tematach złośliwie.
Chciałabym mieć wejście swobodne do archiwum własnych tematów i postów - przecież nic lepszego do poczytania w internecie nie ma.

agatkaa2

Nie przypominam sobie

chemas

Jeszcze to nie te lata byśmy zapominali tak szybko;)

agatkaa2

Jasne szambi
Pozdrawiam serdecznie
Bez odbioru

filmweb

Czy istnieje możliwość powrotu bloga na profil?

KRCK

w tej chwili nie wiadomo czy dany użytkownik prowadzi bloga... to musi wrócić na stronę profilową - chociaż ostatni post na blogu z nazwą bloga użytkownika powinien się wyświetlać

dcd

Tak, znam co najmniej kilkoro userów, którym zależy na blogu.

KRCK

Też chciałem o to zapytać.

użytkownik usunięty
KRCK

nie ma miejsca, musi być miejsce NA TURBO WIELKIE GWIAZDKI I KAFELKI KOLOROWE :)

W innym poście pisałem o ich zmniejszeniu. :P Wtedy znajdzie się miejsce i na blog. Tylko wygląda na to, że suma zaproponowanych przez użytkowników zmian, jest niczym innym jak starym profilem. :D

użytkownik usunięty
KRCK

bo to nowe apraktyczne szkaradztwo mogą sobie wsadzić w nos

filmweb

A więc jednak nie macie gdzieś swoich użytkowników!? Alleluja! Jeśli mielibyscie coś poprawić/dodać, to:
- przywrocić na głównej stronie profilu "najwyżej oceniane"
- przywrócić na głównej ilości zdobytych punktow zarówno w przeciągu miesiąca, jak i w ogóle
- możliwość zobaczenia pod oceną całego komentarza do niej, a nie tylko jedną linijkę zakończoną trzykropkiem
- przywrócić wyszukiwarkę w rubryczce z ocenami
- skaksować te porównania procentowe do postaci filmowych, bo to trochę pachnie stronkami dla gimbów

Tak więc odzyskałem w Was mimo wszystko nadzieję i oby poprawiona wersja była tylko lepsza.

kryst007

"A więc jednak nie macie gdzieś swoich użytkowników!?"

Poczekamy, zobaczymy. Na razie nie ma co popadać w zachwyt, bo ktoś coś napisał.

kryst007

" więc jednak nie macie gdzieś swoich użytkowników"

Mają, mają... Po prostu odejściem zagroziło więcej użytkowników, niż w symulacji przewidział Bochenek (product development director), więc teraz będą rzeźbić w gównie. Ale, jak mawia klasyk, "z szamba nie zrobisz perfumerii".

Marac

Pana odejścia nie mogą się od lat doczekać, a Pan ciągle tylko płacze jak Panienka i tu siedzi zamiast pracować, trollu. Nawet reforma profilu nie pomogła. Pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

z tym rzeźbieniem to piękne porównanie

Kniaz4815

Dzięki. :)

kryst007

- ostatnie aktywności są przydatne, ale nie powinny być jedynym elementem na profilu, gdzieś z boku, albo na osobnej zakładce tak,
- najwyżej oceniane, ostatnio obejrzane i klika pozycji ze chnę obejrzeć owaz większa liczba najczęściej ocenianych gatunków powinna być na stronie profilowej,
- opisy w stylu jesteście podobni jak Vito i Bella są idiotyczne, do wykasowania na już, powinny być widoczne 3 filmy zbieżne i rozbieżna, nawet bez okładek, same tytuły będące linkami

filmweb

Zmniejszenie grafik poszczególnych tytułów w zakładce oceny tak by na pojedynczej stronie wyświetlało się więcej pozycji.

Średnia ocen do dwóch miejsc po przecinku.

KRCK

średnia do dwóch miejść po przecinku pełna zgoda, także w statystykach oglądacnych filmów i przy liście ocen przy filtrowaniu, aktualnie ani wykres się nie aktualizuje, ani średnia ocen ani liczba przefiltrowanych tytułów - to musi wrócić

grafiki za duże, stronę dałoby ogarnąć przy 50-67% wielkości przeglądarki (na Firefox) tylko wtedy czcionki większe i mniejsze odległości między elementami, żeby przynajmniej 4-5 ostatich filmów było widać

a może by tak dać możliwość użytkownikom wyboru skalowania?
albo publikowania list bez okładek nawet?

dcd

"średnia do dwóch miejść po przecinku pełna zgoda, także w statystykach oglądacnych filmów i przy liście ocen przy filtrowaniu, aktualnie ani wykres się nie aktualizuje, ani średnia ocen ani liczba przefiltrowanych tytułów - to musi wrócić"

O to, to.

I jeszcze żeby się dało jakoś customizować swój profil (chyba że się da, a tylko ja nie umiem?), bo ja tam np. nie za bardzo chcę, żeby mi się wyświetlały moje stare recenzje, jeszcze ktoś to przeczyta... :P

dcd

Niby banał, ale jednak potrzebny.

Skalowanie jest ciekawym pomysłem, na pewno byłoby jakimś ukłonem w stronę userów. Brak okładek to też jakaś świeża myśl. IMO przeszkadzają.

filmweb

Dziękuję za odzew.

Czy można liczyć na to, aby:
1. użytkownik miał wpływ, jak to było do tej pory, na wygląd swojego profilu? Chodzi o ustawienia, które obecnie są nieaktywne.
2. zmniejszenie rozmiarów plakatów na stronie i awatarów znajomych?
3. profilowy awatar miał formę prostokątu?
4. informacje "o mnie" wróciły pod awatar?

arma

5. zniknęła ta duża latarnia w przypadku, gdy ktoś nie pokazuje swoich ocen?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arma

+

arma

pełna zgoda, avatar w kółku wygląda dziwnie, kwadrat byłby lepszy...
sekcja o mnie powinna być tą główną wraz z tym co jest aktualnie na pierwszym miejscu - połączyć! dodać bloga

dcd

Zgadzam się.

filmweb

A czy będzie można ukryć aktywność? Mój były wstydliwy znajomy kazał mi się zapytać.

Ps. Nadal źle pokazuje znajomych, niby liczba się zgadza, ale ikonek jest więcej.

Kate_Bennet

Cześć.

To na pewno go interesuje w pierwszej kolejności. Nasz kochany szambelan...
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Jak+zamierzacie+sp%C4%99dzi%C4%87+reszt%C4%99+s wojego+%C5%BCycia+na+filmwebie,2772779?page=4#post_14380777

KRCK

Właśnie dlatego pytam w jego imieniu. Nasz skromny znajomy nigdy by się sam na to nie zdobył.

Kate_Bennet

:-D
Kocham Twoje szpile. :)
(Tak, wiem, że zabrzmiało dwuznacznie.)

Marac

Za dziesięć minut Panu przejdzie ta euforia. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Widzę, że jesteś dziś w iście "szampańskim" nastroju, drogi Stiflerze.
https://youtu.be/J0BMTchMJVk?t=2m04s

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kate_Bennet

możliwośćnie publikowania w aktywnościach niektórych rzeczy by się przydała (np. wyniki quizów, oceny gry aktorskiej, itp - mnie interesują jedynie oceny filmów od obserwowanych znajomych)

dcd

U obcych też ci to potrzebne?

Kate_Bennet

On prosi o możliwość NIEpublikowania.

Marac

fakt, na szybko pisane i błąd się wkradł :-)

dcd

A sugestia bardzo dobra - teraz ta aktywność jest tak zasrana, że nie ma sensu tej zakładki odwiedzać.

Marac

Aha rozumiem. Można byłoby wprowadzić tak jakieś filtry, komu albo co się chce pokazywać.

Kate_Bennet

http://www.filmweb.pl/settings/privacy

patkot28

Pytanie mam... Dlaczego przy najechaniu kursorem na mój nick/zdjęcie profilowe, nie widać w wyświetlającym się oknie ilości ocen, znajomych, wypowiedzi? Zmieniałem ustawienia prywatności naście razy, z nadzieją, że zaskoczy i się pojawi, a jak nie było (tj. od dwóch-trzech miesięcy), tak nie ma. :-/

KRCK

U mnie się Twoje dane wyświetlają. Sprawdź na innej przeglądarce / sprzęcie, wyczyść ciasteczka, historię przeglądania itd.

edit: Ewentualnie, istnieje możliwość że nasze dane wyświetlają się innym użytkownikom, a nie wyświetlają się nam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones