..jest limit dodawania filmow do ulunionych? Z jakim momentem skrzynka jest wypelniona po brzegi i nie pozostaje nic innego, jak spisywanie kolejnych pilmow na karteczkach samoprzylepnych...?

kawsar

Chyba nie ma limitu...

kawsar

Sprawdź.

Cyryn

Jak na dana chwile, to 101..

kawsar

Mało, niektórzy mają po kilkaset, dodawaj nie krępuj się.

mala_madi

kilkaset? przecież był wątek gostka co chciał coś tam za to, że ma tysiąc pare filmów :>

diana6echo

Ale to były filmy obejrzane, a nie dodane do ulubionych. No chyba, że mnie ominął ten temat o którym mówisz.


P.S. Gdzie zgubiłaś kropki? ;)

Cyryn

Tak wydaje mi się że obejrzane 2000 filmów .:))))

Cyryn

chyba do ulubionych dodaje się te co się obejrzało, co nie? ;) tak na chłopski rozum

..o, tu są ;]

diana6echo

No tak, ale nie wszystkie, prawda?

Cyryn

dlaczego by nie?

jest opcja "filmy, które chcę zobaczyć" - tam lądują te których się nie oglądało.. no i można stopniować, to jak bardzo się chce obejrzeć dany film

diana6echo

Tia... są userzy, którzy dodają do ulubionych każdy film, który obejrzą, ale to głupie.

Cyryn

Są tacy co maja w ulubionych filmy które jeszcze nie powstały,a będą dopiero z kilka lat.

MorganaBlackcat

kiedyś było trzeba tak robić, bo nie było ww. opcji..
poza tym, niektórzy, a raczej niektóre, bo to częściej dotyczy płci pięknej, dodają wszystkie filmy z ulubionym aktorem/aktorką do ulubionych.. co z tego, że nie widziały.. gra tam (np) Zać eFFroniq więc jest na pewno suppcio :|
przeważnie z tego wyrastają i żałują, że nie ma opcji "kasuj wszystkie moje posty i tematy" ;>

kawsar

nie wiem, w kazdym badz razie pewnego razu, natrafilam na temat w ktorym skarzyl sie, ze zaczyna mu brakowac miejsca w ulubuinych i zacznie spisywac kolejne w profilu...Wprawdze nie bylo ich az tyle, aby zaczac sie martwic o stan skrzynki...
Troche bylo to mylace, ale skoro twierdzisz, ze jeszcze jest duzo swobody, a mi brakuje do chociazby przelkroczenia jakiego limitu, to bardzo mnie to uszczesliwia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones