Prosze o rozwiaznie problemu z czlowiekiem ciosina10, ktory używa mojego pseudonimu i przesladuje mnie pod kazdym ocenionym filmem na przestrzeni lat. Jestem zarejestrowany pod tym pseudonimem od 2005 roku a ten czlowiek odkopuje tematy i najzwyczajniej spamuje. Gdyby to bylo mozliwe załączyłbym screen z mojej skrzynki, ktora jest cala zawalona powiadomieniami o jego wpisach pod kazdym moim komentarzem. Warto dodac, ze jestem z nim mylony i czesto gdy komentuję jakis artykul ludzie mnie atakuja myslac, ze to on. 

ciosina

co ty bredzisz? mam swoj nick. dwa nie przesladuje cie, to forum publiczne, kazdy moze odpowiadac w dowolnych watkach, trzy, rozumiesz znaczenie slowa "każdy", cztery: od urojen są specjalisci, ludzie odpisuja mnie, nie tobie, nie zazdrosc, pisz po swojemu zamiast falszywie mnie oskarzac, bo zglosze wyzywanie mnie, ja jestem zarejestrownay na roznych miejscach jako ciosina10 od 1999 roku, wiec ty później.

ciosina10

"ja jestem zarejestrownay na roznych miejscach jako ciosina10 od 1999 roku"
https://www.google.com/search?q=%22ciosina10%22
Jasne...

Nabongodonozor

nie kazde źrodlo jest notyfikowane w gogle, ogarnij sie, mam rejestracje w roznych, takze zamknietrych forach, nie dotzresz bez wiedzy

Nabongodonozor

do tego tez dotarles: "Okazuje się, że nie ma znaczenia kto daną nazwę wymyślił, bo prawo autorskie i tak jej nie chroni. Aby można było uznać dane dzieło za utwór musi mieć ono indywidualny charakter. Kreska, dźwięk czy pojedyncze słowo to zbyt drobna forma, aby była godna takiej ochrony." osmieszyles sie. Nazwa tego typu (nickname, określenie na forum, itp.) nie jest chroniona prawem autorskim wiec nie pozwe uzytkownika ciosina ze mogl mi ją skopiować bedac np na tych samych forach zamkneitrych albo w moim zeszycie, w ktorym wpisalem ta nazwe w 1999 roku i mam na to dowody (ow zeszyt). przynajmniej sie czegos dowiedziales jak szukac w google uzytecznych informacji. Nazwa "ciosina10" to inspiracja m.in. osoba z facebooka ale tez wymyslilem ją w 1999 roku w zeszycie pisząc wiersz. Poki prawo autorskie w UE nie ulegnie zmianie, zamierzam z niej korzystrac jako prawa podmiotowego. MIklo ze moglem cie doedukowac z czegos przydatnego w necie.

Nabongodonozor

doucze cie dalej skoro juz tworczo d yskutujemy (ja, ty nie zaczales argfumentow dawac): "Prawo do ochrony wizerunku, podobnie jak innych dóbr osobistych, przysługuje tylko osobom żyjącym. Ochrona wizerunku nie dotyczy postaci fikcyjnych, np. Myszki Miki i Sherlocka Holmesa, ani zmarłych, np." ani wymyślonej postaci "ciosina10", ktora wymyslilem w 1999 roku w wierszu.

ciosina

"Impostor". Fajnie napisałeś. Dla mnie to jest abstrakcja, że jakaś parówa ma podobny nick (spokojnie, mogło trafić na innego usera), napieprza spamem i nic. Nie wiem co mam Ci na to odpowiedzieć :)

Berserk_fw

abstrakcja bo nie rozumiesz banalow, nick domek10 tez bys chcial banowac? Nie masz pojecia o zagadnieniu, mam nazwe wymyslona od 1999 czyli ty napisales wlasnie per analogiam (gogluj) ze gosc skopiowal mi nick ha ha (czy tak?), wtedy
 zaorales sie, bio sam przyznal ze ma dopiero od 2005. Wyzwiska kompromituja wyzywajacego, pamietaj.

ciosina10

Nie chodzi o to. Ja bym to olał. Jakie wyzwiska? Wystarczy sprawdzić kiedy konto zostało założone. Odpaliłeś się, dlatego Cię strollował :)

Berserk_fw

konta sa rozne

ciosina10

Wypier...j.

Berserk_fw

lamiesz regulamin wykropkowanym przeklenstwem

ciosina10

Zgłoś.

Berserk_fw

Spam jak spam. Zobacz jaki chamski trolling odstawia pod newsami informującymi o czyjejś śmierci - "słaby aktor", "no name", "nie zagrał w żadnym dobrym filmie" i tym podobne pierdoły...

Tu przykłady tylko z ostatnich (dosłownie) paru dni:
https://www.filmweb.pl/news/Nie+%C5%BCyje+Barbara+Rush.+Babcia+Ruth+z+%22Si%C3%B 3dmego+nieba%22+mia%C5%82a+97+lat-154863
https://www.filmweb.pl/news/Nie+%C5%BCyje+Joe+Flaherty.+Aktor+znany+m.in.+z+%22P owrotu+do+przysz%C5%82o%C5%9Bci+II%22+mia%C5%82+82+lata-154861
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+%22Gen+V%22+odwo%C5%82ane.+Przyjacie le+z+planu+%C5%BCegnaj%C4%85+Chance%27a+Perdomo-154848
https://www.filmweb.pl/news/Chance+Perdomo+nie+%C5%BCyje.+Aktor+znany+z+%22Chill ing+Adventures+of+Sabrina%22+i+%22Gen+V%22+mia%C5%82+27+lat-154840

Nadmienię tylko, że newsów informujących o czyjejś śmierci było na fw (i to tylko w tym roku) ponad 40, a pod wieloma z nich można znaleźć prowokacyjne wyrzygi tego trolla-multikonciarza...

Nabongodonozor

Typ specjalnie wchodzil w kazdy oceniony przeze mnie film i szukal moich komentarzy na forum

ciosina

Wiem, za mną też od kilku dni szwenda się po fw, niczym smród po gaciach.

Nabongodonozor

zostaje ci tylko wyzwiska, zaorani

Nabongodonozor

mowie zgodnie z wlasnymi odczuciami ze dla mnie dany aktor slabo zagral i nie ma potzreby dawac kazdego newsa, non stop po dowolnej smierci, dla mnie to kulturalne opisanie sytuacji, twoj problem ze tego nie szanujesz, nie skancelujesz dozwolonych zachowan na portalu regulaminem. Zachecam tym samym redakcje do dawania kreatywncyh wpisow oraz artykulow gdzie mozna podykudotwac bo o smierci to mniej tez reklam ysie klikaja, moje komentarze są wiec cenne dla rozowju.

Berserk_fw

Typ uzyl nawet innego konta, po tym jak czasowo zbanowali mu konto ciosina10 i stworzyl drugie, w oparciu o dane osobowe z mojego profilu. Dopiero po zgloszeniu go jakims cudem go zabnowali jak juz mialem podjac kroki prawne wobec portalu.

ciosina

prostuje manipulacje: nie zbanowali mnie, bylem na wakacjach dluzszych po prostu, kontrakt, nie pisz farmazonow, pisze LEGALNIE z nicka "ciosina10", portal cie wysmial a probujesz wmowic nie wiadomo co, co bys jeszcze probowal skancelowac? zeby ludzie nie pisali najlepiej w wtkach w ktorych laskawie piszesz jakies farmazony? To nie korea pln. nie doczekasz sie. Powstrzymywanie ludzi od LEGALNYCH DZIALAN jest karalne prawnie. "§ 1. Kto, stosując przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną, zmusza ją lub inną osobę do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Ja ci nie bronie pisac na filmwebie i ty nikomu nie zabronisz pisac, dorosnij i zyj z tym, ze kazdy ma prawo wypowiadac sie w tematach.

to oczywiscie przepsi waski, musialbys mi grozic zeby powstrzymywac, ale mowie na zas bys mial swiadomosc ze kazdy moze LEGALNIE pisać na tym portalu i nikogo nie skancelujesz. Mam taki nick bo SAMODZIELNIE go wymyslilem, jak ci nie pasuje, twoj problem. BEDE PISAL POD TYM NICKIEM, bo mam takie prawo.


ciosina

cenzurowac sie zachcialo?
zyjemy w wolnym kraju w ktorym mamy wolnosc slowa

DrogaMleczna

Stalkerow i troli banowac a nie cenzurowac.

ciosina

banowanie to cenzurowanie

DrogaMleczna

tak, gosc sobie uroil ze za nim laze, a ja po prostu komentuje duzo rzeczy, mam nick od 1999 roku wymyslilem go, a koles sie odkleil i mi zarzuca to co wyzej. Nie wie nawet co to sa DANE OSOBOWE! Manipuluje i szkaluje mnie w tym watku, co zglosze portalowi, manipuluje tez postronnymi widzami. Nazwa ciosina10 jest LEGALNA w prawie ale to trzeba umiec czytac ze zrozumieniem zeby zrozumiec

DrogaMleczna

Olal bym temat pseudonimu bo moze zakochal sie albo cos z nim nie teges ale stalking to juz  inna sprawa. mam ponad 70 powiadomien na skrzynce pocztowej z jego zaczepkami

DrogaMleczna

banowac banowac zeby zostal prawicowy sciek pewnie - docelowo, ale masz racje, redakcja jest dosc liberalna i szanujemy regulamin my ktorzy chcemy dyskutowac o filmach i zjawiskach spolecznych

ciosina

zaoral cie gosc, wolnosc w demokracji!

ciosina

To prawdopodobnie jego kolejne multi, które miesiącami siedzi cicho, a gdy tylko pojawi się na forum wątek np. Ukrainy albo ktoś ciśnie po tym trollu-multikonciarzu, to jak na zawołanie wybudza się z hibernacji.

Nabongodonozor

Skumaj, ze typ mnie zaczepial ponad 70 razy. Mam na skrzynce mailowej wszystkie powiadomienia.

ciosina

Tylko 70?

https://zapodaj.net/images/a918d81d43860.png
To jest zestawienie tylko od 29. do 31. marca, gdy się odpalił i zaczął spamować po kilkanaście godzin dziennie (to chyba pokłosie wolnego od szkoły na czas świąt), zazwyczaj do ok. 2. w nocy.
Nie chcesz widzieć kompilacji powiadomień z ostatniego ponad roku:D

Nabongodonozor

osoba po trochu zorientowana w temacie twojego konta orientuje sie ze twoje donoszenie do cenzorow filmwebu jest umotywowane stricte antypatycznym nastawieniem co ilustruje twoja wlasna patologiczna aktywnosc (meldujesz o ,,chamskim trollingu" ktorego w twojej glowie jestes nieskazitelnym pokrzywdzonym jako nieskazitelny uzytkownik a w budzacej ku temu watpliwosci rzeczywistosci pokazujesz sie z drugiej strony jako impostor nieskazitelnego uzytkownika i pokrzywdzonego):
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Trwała+blokada+sekcji+komenatrze+ pod+newsami,3375644

DrogaMleczna

No tak, ale kwestia dotyczy czegoś innego. Spam (a tym ewidentnie jest działalność użytkownika @ciosina10 i kilku innych jego kont) jest łamaniem regulaminu. Jawnie i bez zbędnej krępacji. Więc albo traktujemy wszystkich jednakowo, albo liczba trolli będzie tylko rosła. Ja nie zgłaszam nikogo, to raczej mnie zgłaszają.

Berserk_fw

jesli kwestia dotyczy rzekomego spamu to czemu uwagi w moja strone? obecnie kwestia dotyczy wypowiadajacych sie w temacie

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Co+jest,3409266
ten temat ptaszki wycwierkaly? czy moze to nie jest zglaszanie? zdaje sie ze ktos nie potrafi sie pogodzic ze swoja donosicielska cenzorska natura (nie oceniam btw)
skoro traktujemy wszystkich jednakowo to gdzie tematy o nieskrepowanych trollach? czy nieskrepowany troll to tylko taki do ktorego mam czuc niechec?

DrogaMleczna

Nie chodzi o niechęć. Albo łamiesz regulamin albo go nie łamiesz. I jakiego "rzekomego spamu" jak gościu wali nic nie wnoszącymi postami pod newsami od miesięcy? A pewnie od lat.

Berserk_fw

jest was dwoch: uzywacie regulaminu jako broni i motywem jest antypatia
,,niewnoszace posty" to opinia majaca uzasadniac cenzure

DrogaMleczna

Chyba mnie z kimś pomyliłaś. Do nikogo stąd nie żywię jakiejś szczególnej antypatii. Jakbym żywił ją do Ciebie, to bym to okazywał.

Berserk_fw

yhym donoszenie na forum nazywanie parowa tlukiem wyskrobkiem i kazanie wyp... to u ciebie norma nic szczegolnego

DrogaMleczna

Reaguje na spam skoro moderacja nie reaguje. Nie wiem gdzie widzisz problem. Bronisz gnidy bezczelnie spamującej wszędzie a to do mnie masz problem. Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi.

Berserk_fw

obserwuje upadek wartosci wolnosci slowa u pozerow podajacych sie za przeciwnikow donoszenia i cenzurowania ktorzy maja w zwyczaju jeczec kiedy moderacja blokuje mowe nienawisci chlopcze waza sie tu losy cywilizacji lacinskiej mlecznobialego czlowieka z ktorej nieustajacego upadania nie mozna sie wylogowac

DrogaMleczna

"ważą się tu losy cywilizacji łacińskiej" :D Na pewno na Filmwebie :)

DrogaMleczna

No dobra, DrogaMleczna poużywała sobie mądrych słówek, z których połowy pewnie nawet nie rozumie, to teraz do brzegu: o co ci się rozchodzi w związku z podlinkowanym tematem? Krótko i na temat.
Mam się martwić, że z taką uwagą obserwujesz moją rzekomo patologiczną aktywność na fw i jesteś osobą tak bardzo zorientowaną w temacie mojego konta? Bo takie wyznania zakrawają o jakąś chorą obsesję (żeby nie ująć tego dosadniej).
Nie czuję się żadną ofiarą, zwyczajnie wk... mnie tacy osobnicy jak ten troll-multikonciarz.

Swoją droga to intrygujące, że DrogaMleczna wylazła spod lodu akurat wtedy, gdy troll o którym traktuje ten temat, wk... tylu userów jednocześnie, że ci w końcu postanowili zrobić z nim porządek i wylali swoje racje i żale na forum.
Intrygujący jest też fakt, że ten troll od wczoraj nie napisał bodaj jednego komentarza (a przynajmniej ja nie dostałem ani jednego powiadomienia z nickiem któregokolwiek z jego multikont; czyżby fw w końcu potraktował sprawę poważnie i zasłużenie zbanował mu te mulciaki?), za to DrogaMleczna produkuje się w nadmiarze... Przypadek?

Nabongodonozor

nic nie dzieje sie przez przypadek

DrogaMleczna

"Nic" to mocne słowo (jak kilka innych pokroju "każdy", "zawsze", "nigdy") których komentujący zazwyczaj nie powinni używać. Przypomniałeś(-aś) mi "Przypadek" Kieślowskiego, ale daleki jestem od pamiętania jego fabuły, żeby się do niego odnosić. Przyglądam się z popcornem ostatnim dyskusjom na forum, ale dla mnie oczywistym jest kogo trzymam stronę. Jeżeli impostor ciosina10 łamie regulamin to dziwi mnie brak reakcji ze strony pracowników filmwebu. Jeżeli nie reagują to znaczy, że go nie łamie? Trochę dowodów na to jednak jest, dość oczywistych

smakinosz

akurat moja odpowiedz jest humorystyczna poniewaz nie jestem w stanie traktowac powaznie mojego interlokutora

ciosina10 harmonijnie wpisuje sie w folklor filmwebu on nie jest tu jakas anomalia i uzytkownicy z mentalnoscia grupowa obrali go sobie za cel

DrogaMleczna

Wtrącę się, bo też śledzę ten wątek. ''on nie jest tu jakąś anomalią” - ty naprawdę uważasz, że jego zachowanie jest ok? Wejdź np. w artykuł o Shakirze, sprzed kilku dni. W tej chwili jest ta m ponad 260 komentarzy, z czego pewnie grubo ponad 100 (nie liczyłam, za dużo tego) wyprodukowanych przez twojego idola. Czy to jest normalne? Zaczepianie każdego, dosłownie każdego, kto się wypowiedział pod artykułem? Wypisywanie głupot,mylenie artykułów,wątków, bo przecież każdego trzeba zaczepić? Pisanie z 3 kont jednocześnie? Stalkowanie użytkowników? Jeśli takie zachowanie ci się podoba, to jesteście siebie warci. Ciosiny10 nie widzę tu od wczoraj, jest spokój, może wreszcie dostał tego zasłużonego bana.

nickless

sekcja komentarzy nie nalezy do normalnych miejsc wiec nie jest anomalia swietnie tam sie odnajduje
to produktywny uzytkownik na ktorym zyskuje ,,dyskusja"

DrogaMleczna

Masz rację, po prostu wszyscy się uwzięli na to niewinne biedactwo ;) Polecam ci zatem ''dyskusje'' z tym produktywnym użytkownikiem, którego ja wolę nazywać upierdliwym spamerem. To będą niezapomniane przeżycia, takie stymulujące intelektualnie :)

Nabongodonozor

ludzie chca dyskusji ze mna, to odpisuje, to kulturalne zachowanie. Ogladaj nie bronie

ciosina10

"ludzie chca dyskusji ze mna"
Wmawiaj to sobie dalej, Goebbelsiku filmwebu - twoje "Kju and Ej" najlepszym przykładem tego, jak to ludzie rzekomo chcą dyskusji z tobą:D

DrogaMleczna

A miałem Cię za normalną. Następna nawiedzona,

Berserk_fw

Serio? Przejrzyj jeszcze raz wątki związane np. z ukraińską flagą na fw;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones