Założyłem ten temat aby trochę ponarzekać i poznać wasze zdanie na temat cudownych sponsorów od nawigacji którzy zrobili sobie darmową reklamę nie wywiązując się ze swoich obowiązków jakim było dostarczenie nagród w konkursie. Fakt faktem ze sam wziąłem udział w tym konkursie ale już nie chodzi o to czy wygram czy nie, razi mnie po prostu brak profesjonalizmu ze strony sponsora który pomimo czasu trwania konkursu nie był w stanie dostarczyć tego do czego się zobowiązał a już mamy ponad tydzień jak się zakończył. Taka moja mała rada dla redakcji najpierw poprsoście o to co wam obiecują a dopiero potem "reklamujcie"

diana6echo

Patrz zakładka konkursy, zakończone "konkurs do filmu Zapowiedź" popatrz na datę zakończenia i dopisek na końcu;]

Balin23

Zamieście gdzieś zwycięskie prace w konkursie z filmem "Zapowiedź". A może jest tak że redakcja sobie wymyśla maile zwycięzców, albo obdarowuje swoich znajomych w takich konkursach. Każdy chciałby przeczytać nagrodzone prace.

KinoManius

O bardzo popieram. Prace które zostały nagrodzone przedmiotami o wyższej wartości powinny być publikowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones