Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jako ze nie moge sprawdzic kto i z jakiego powodu niezaakceptowal mi plakatu, musze pisac na forum.
Chodzi mi o plakan Nicolas Frankau

http://www.filmweb.pl/Person?id=133892

dokladam go jeszcze raz i tym razem prosze o komentarz wlasnie tutaj

ps. moim zdaniem wszystko bylo w porzadku z tym plakatem

prostokąt i nie ma mojej wypowiedzi tak samo sie dzieje jak chce zmienić zdjęcie

czemu to filmweb ma byc polskim imdb, a nie imdb amerykanskim filmwebem?

Daje się zaobserwować, że ludzie - jak ja to mówię - wydzierają się, tj. zamieszczają ten sam post na forum kilka razy. Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie jest nieco drażniące (nie tak znów bardzo, ale skoro możemy coś ulepszyć, to czemu tego nie zrobić.) Jestem przeświadczony, że często nie wynika to (chciałbym w...

więcej

Czy mozna samemu dodac do portalu Filmweb.pl nowy film? Jezeli tak to jak? Bo narazie wiem tylko jak zmieniac info o filmie. THX

Ta jedna z bardziej znanych małym oglądaczem bajek jest była nie tylko jedną z wielu najlepiej zarabiających produkcji młodego kina,była również jak sie okazało wielkim pożeraczem umysłów co przyczyniło sie w kilku przypadkach do zgodnu kilku dzieci.Jak opublikowała jedna z gazet(ok 1.5 temu,nie ma to jak...

TUTAJ SIĘ NAWET MOŻECIE KŁÓCIĆ.POZWALAM WAM :).WIEM ŻE WIELE OSÓB POTĘPI MÓJ POMYSŁ NA TO FORUM-TRUDNO-MAM TO GDZIEŚ

Kopałem troche po forum ,ale nie znalazłem nic na ten temat, wiec zakładam nowy.

Mam taki problem ,ze nie moge skasować dodanych przez siebie wpisów. Pododawałem informacje, mam to teraz jako "oczekujące na akceptację" w "Dodane osoby" - no i porobiłem błedy, powtórzyłem coś itp. i chce skasować. Wchodze na wygraną...

więcej

Jak mam dopisywać filmy, ciekawostki i inne do bazy danych? Sam to mogę wprowadzać, czy muszę gdzieś wysyłąć maila??

Pliz, chelp mi
Paweł

Widze ze ludzie sie tu nawzajem obrazja wiec pomyslałem ze taki temat na forum moze powstać. Wiec chcesz kogos obrazic to mozesz to zrobic własnie tutaj tylko zebys sie nie zdziwił jak porzadna ripostedotaniesz w odpowiedzi od drugiej osoby. WIĘC ULZYJCIE SOBIE !!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones