Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"stary" przecież ty jestes zainteresowany moją sosbą-śledzisz mnie,liczysz mi punkty,hahahaaa-zatem miłego studiowania mojej strony-zapraszam cię :)) Tak się ciesze ze mam takiego mądrego i zdolnego wielbiciela jak "stary"! hura!:))

Pewien zazdrosny,sfrustrowany chłopiec całkiem oszalał.Myslisz,ze ktos nabierze sie na te głupoty które wypisujesz? Z tego jak sie zachowujesz wynika ze jestes zwykłym dzieciakiem wściekajacym sie ,że innym sie udaje...tylko nie tobie.Aż wyłeś z zazdrości za moimi plecami.To twój ból...ale żeby jeszcze nie mioć oleju w...

więcej

poprawiło i szybko chodzi,nie trzeba tez sie logowac cała godzine...

Nie wiem, może to tylko u mnie ale dzisiaj (niedziela wieczorem) Fw chodzi masakrycznie szybko. Aż się nie mogę przyzwyczaić. :-)

Nie wiem czy zmiany sposobu punktowania "roboty "użytkoników wpłyną korzystnie na popularność portalu wśród dawnych użytkowników, ponadto poruszanie się po stronach jest wyraźnie utrudnione, należałoby się temu przyjrzeć jeżeli mamy dalej z filmwebu korzystać, a już na pewno nie udzielanie przez redakcję odpowiedzi na...

więcej

Do Jerzego Z. - znawcy he he

użytkownik usunięty

Do Jerzego Z. : Czy Ty człowieku masz 20 czy 50 lat ( jak 50 to chyba ciut niedojrzałyś intelektualnie chyba, ale na to jeszcze czas...) bo na Twej stronie wśród ulubionych ż a d n y c h dojrzałych filmów nie widzę... Niech żyją Śreki , Sztór i Sex-Misie... /// Chęę
hee, heę ../// pozdrO

zwraca sie kolejny raz z pytaniem dlaczego na stronie glownej w module "repertuar kin" nie ma opcji pozwalajacej przejsc od razu do opisu filmu zamiast do kalendarza projekcji?

przeciez to takie proste dodac dwa pola wyboru (radio button) w ktorych mozna zdecydowac, czy chce ogldac opis tego filmu, czy to gdzie jest...

więcej

to prawda, niektóre opisy są rzeczywiście z błędami

P.S.
ja mógłbym dodawać filmy - nie chce sie chwalic ale w szkole zawsze byłem najlepszy z ortografii :P

Jakie słodkie są te małe obrazeczki koło ulubionych filmów!Strasznie mi się podobają!!:))

Co się dzieje z listami TOP 100 polskie i światowe ? Czemu zniknęły mi z list filmy , albo ich głosy ? - Seksmisja , Rejs, Popiół i Diament itd ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones