Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Może w końcu jakaś motywacja dla widzów tych - poniekąd darmowych dzięki uprzejmowści FW- seansów. :))) W końcu jeśli w seansie uczestniczy np. 200 osób to na podstawie komentarzy zarówno tych zadowolonych jak i tych rozczarowanych można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o filmie. Przy założeniu, że nie większość...

kolejne pokazy juz niebawem:)
23 stycznia Nieodwracalne a wkrotce kolejne
ale tym razem nie bedzie przypadkowego rozdawania biletow wsrod osob ktore przysla zgloszenie. Wchodzi w zycie nowe kryterium polegajace na zwiekszeniu szans na bilet uzytkownikow ktorzy po poprzednich pokazach filmwebu zamiescili na stronach...

NIE WIEM CO JEST GRANE ALE WIDZE SIE PODWÓJNIE????????tAK SAMO STRONY I PUNKTY INNYCH???? HHHHAAAAAALOOOO CZUWA TAM KTOŚ NAD TYM? 14.01.2003 G.17.25

Repertuar

użytkownik usunięty

Przyznam, że trafiłam do Was, bo szukałam konkurencji dla innego portalu kinowego, który ostatnio mocno podupadł. Jesteście fajni, ale jednej rzeczy bardzo mi tu brakuje:
W repertuarze (kiedy np. wyświetlam repertuar konkretnego kina) nie ma rozróżnienia, jeśli ten sam film jest w dwóch wersjach: dubbingowanej i z...

Krotka uwaga. Jesli dodajecie filmy sprawdzajcie ich tytuly w bazie poslugujac sie tytulami oryginalnymi, a nie polskimi tlumaczeniami. Wiele filmow jest opisanych, a nie ma swoich polskich tytulow - np. "Ice Storm", czyli "Burza lodowa", do ktorej otrzymalismy kilka opisow.

Wysłałem już 6 portretów osób minęło 7 dni a tu nic czy kiedyś to dodadzą miejmy nadzieję że nie na darmo się napracowałem:)

proszę, powiedzcie mi czy to prawda, że już nie można wygrać biletu do kina w konkursie? Wygrałem już 3 razy i jakoś nie moge w to uwierzyć. A może znacie jakieś strony, gdzie mozną to zrobić??? Jestem w pilnej potrzebie, uwierzcie mi. Wytłumaczę wszystko, jeśli mi pomożecie.

Kiesy doliczają punkty za streszczenia filmu lub postaci piszą że jeden punkt jest za to ale wcale nie dolicza czy to taka sama zasada że po 7 dniach dopiero zamieszczają i doliczają ?

Od kilku dni są duże problemy z załadowaniem strony i wysłaniem informacji co można na to poradzić.

Czy dałoby się tak odświeżyć dane dotyczące najbliższych NMF-ów? Te obecne na stronie dotyczą, o ile się nie mylę, listopada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones