Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ale może by szanowny Ponk dodawał to co SAM napisał bo "Dziewczyna z komputera" to moje dzieło.Cały krótki opis wyszedł spod moich rąk. taka jest bolesna prawda. Podpis pod serialem powinien brzmieć Selma,gdyz to ja opisałam.Nie ma możliwosci żebyś napisał to samo.

Nowa fala seriali na Filmwebie. Szkoda... Niedługo zaczniemy dodawać telenowele brazylijskie, a potem programy rozrywkowe. Trzeba by się zastanowić, co właściwie powinno się w bazie znaleźć. Seriale? Ok, sam kilka dodałem. Ale jakie i ile... Więc jak?

... jak ludzie opisują film w jednym zdaniu. Rozumiem, że zależy im napunkach, ale NIECH POMYŚLĄ dwa razy i napiszą coś więcej niż, np. "to jest film o agencie FBI, który dostaje ważną sprawę..."
Albo jak to było w przypadku KILL BILL ktoś przetłumaczył dostłownie bez zrozumienia opis filmu ze strony IMDB, jego opis...

więcej

szybku usuneła co trzeba:) ale został jeszcze jeden list od fanki Ich troje..gdzie ci fani mają oczy????

tym, co się dzieje na liście dyskusyjnej filmu "Ich troje" (Threesome) haha,a to numer ;0)

Nie chcę nic mówić, ale już za 10dni Filmweb obchodzić będzie jubileusz pięciolecia istnienia. Co Redakcja szykuje z tej okazji? Tego nie wiem...

W zeszłym roku miło zeszło obchodzenie urodzin Filmwebu. Udało mi się ponownie obejrzeć "Hydrozagadkę" i napić trochę piwa. Nie wiem, co było lepsze... Już szykuję się na...

więcej

Tak sobie siedze i mysle, ze pomysl na zrobienie portalu o tak szerokich mozliwosciach jak ten jest naprawde super! Mozna załozyc wlasna strone, zamiszczac w niej swoich ulubienców itd. Przedewszystkim można zostać jej współautorem! To naprawde świetna rzecz. Jeszcze gdyby była możliwośc założenia konta pocztowego, to...

więcej

Znam sympatyczną stronę gdzie jest dużo ciekawych zdjęć naszych i obcych aktorek .Można obejrzeć kilka mniej znanych ujęć twarzy i nie tylko...Ale wszystko jest w niezłym guście.
www.znane.pl
Ps.W zalewie p.....ych stron w internecie ta jest bardzo umiarkowana i przyjemna w oglądaniu.

Widzę, że to nie tylko ja miałam problem z tymi zdjęciami, juz myślałam, że wszyscy moga dodawać zdjęcia tylko ja nie potrafię, a wystarczyło tu zajrzeć i proszę...
Ale to w końcu można przysyłć im na e-mail te zdjęcia i oni je zamieszczą, czy nie można, bo jest tu taka strona z pewną aktorką, moją ulubioną, a wogle...

więcej

Naprawde chamstwo i wulgaryzm niektorych listow,obrazanie innych , (ktore napotkalam w trakcie czytania listy dyskusyjnej) zbulwersowalo mnie .
Walka o prym na liscie wyzwala az tak niskie reakcje ludzkie hm...?
Mozna to zawsze zalatwic tet a tet (we wlasnym zakresie ,w rubrycce "Napisz do mnie "jesli juz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones