Kończę właśnie nadrabiać The Walking Dead i zastanawiam się, jaki kolejny serial zacząć oglądać.
Stąd moje pytanie - co najpierw? Oba wyglądają interesująco i prawdopodobnie przypadną mi do
gustu. Niby Banshee jest krótsze, ale do Synów ciągnie mnie już od dawna.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Kierokat

Bohaterowie SoA są naprawdę tępi. Nie przeszkadza to z początku ale tak po kilku sezonach można mieć dosyć. Moim zdaniem Banshee to lepszy wybór.

Kierokat

Ja oddam zdecydowanie głos na Synów Anarchii i rewelacyjną Katey Sagal. Banshee ledwo dałem radę przejść przez pilota, na drugim odcinku już poległem, a byłem pewien, że mi się spodoba.

_jaross_

Poległeś na pilotowym odc o.O nie wiem jakim trzeba być wybrednym krytykiem by po 1 odc odrzucić tak genialny i pełen zwrotów akcji serial...? No chyba że jesteś z ludzi to co wolą seriale typu "musimy zdobyć jedzenie i wodę. Musimy znaleźć schronienie na noc. Itd :D Każdy wie o co kaman ;)