Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam :)
Poszukuję jakiegoś nowego, wciągającego serialu, tematyka obojętna, może poza anime ;)

Żeby było łatwiej podam co już oglądałem albo jestem w trakcie oglądania, bo serial jest dalej emitowany(kolejność losowa):
- House MD,
- Lost,
- Breaking Bad,
- Sons of Anarchy,
- Once upon a time
- Skins,
- One...

więcej

Jeśli ktos nie oglądał serialu 8 odcinków sensacyjnego prod. Rosyjskiej " Kontragra " to polecam.
To historia wywiadu Radzieckiego w Norymberdze podczas procesu. Znani i świetni aktorzy.
Produkcja filmu odbyła się 2010 roku na terenie Polski , w większosci Dolny Śląsk i góry Sowie.
Też gram w nim dziennikarza. Film...

więcej

1Szukam filmu sensacyjnego widziałem go w latach 90
Pamiętam że się kończyłó to na torze wyścigowym dla
psów
Bandzior nadział się na królika poruszającego się na
specjalnej maszynie
2Jakiś biały chłopak zostaje porwany (lub ucieka z
domu) przez czarnoskórego handlarza prochów
On i kilku chłopaków muszą dla...

więcej

fantasy lub s.f., ale takiego zdatnego do obejrzenia dla dorosłych.
Czyli:
-Bez infaltylizmu
-nie jest zwykłą naparzanką
-nie ma więcej niż 100 odcinków
-ma ciekawe postaci
-dzieje się w świecie, który nie przypomina ziemii
-Ale nie jest też mega przedramatyzowany czy dołujący

Cześć szukam filmu który puszczali kilka lat temu w tvp 1, była jakaś taka nastolatka z
problemami i trafiła pod opiekę do babki sędzi która prowadziła jej sprawę.
Kojarzy ktoś może tytuł?
Byłabym wdzięczna tytuł tego filmu dręczy mnie już chyba z dwa lata :P

Facet musi wydać ileśtam dolarów w ciągu miesiąca.

Nie wiele pamiętam ale były dwa światy nasz i drugi i była tam np. taka zła kobita ubrana w takie ciężkie ubranie jak mundur rycerza ale nie ze stali tylko po prostu takie duże że ona była zła i byli nastolatkowie z polski i można było podrółzować między tymi światami i mógł być to austriacko-polski np. serial albo...

Witam.
Jakiś czas temu TVP emitowała amerykański serial o dziewczynie imieniem Aleksandra. Wracając ze szkoły omal nie wpadła pod cysternę- oblana chemikaliami zyskała niezwykłe moce min: podnosiła przedmioty wzrokiem i zamieniała się w kałużę. Wiedzieli o tym tylko jej starsza siostra i najlepszy przyjaciel, gdyż...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Krótki serial młodzieżowy, emitowany gdzieś na przełomie lat 80/90, niestety nie wiele pamiętam :]. Akcja na ziemi,
grupa młodzieży odkrywa (chyba) obcych, którzy pamiętam mieli takie dziwne, czarne oczy i poruszali się raczej powoli.
Ta młodzież chyba po jakimś czasie znalazła sposób aby tych "obcych" zwalczać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones