Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co to za film/serial

użytkownik usunięty

Szukał go już jeden z uzytkowników ale postanowilam przekleić temat:

"Fabuła filmu: Starszy już mężczyzna (były SS-man) zostaje oskarżony o zbrodnie wojenne. Ma zegarek - za pomocą niego może przenosić się w czasie kiedy trwała II wojna światowa do obozu koncentracyjnego gdzie dokonywał swoich mordów. Zostaje...

Witam.

Bardzo proszę o pomoc.

Kilka lat temu oglądałem pewien serial w telewizji ale nie wiem jaki miał tytuł.

Pamiętam tylko sam początek serialu gdzie jakiś mężczyzna wpada pod pociąg stojąc na
stacji, wówczas ratuje mu życie jakaś organizacja, która zmienia mu twarz i zaczyna
wykorzystywać do swoich...

Potrzebuję państwa pomocy w przypomnieniu sobie tytułu filmu, wyświetlanego w latach 80-tych. Film opowiada historię mężczyzny, który morduje swoją żonę, zgłaszając jednocześnie jej zaginięcie. Policja wpada na pomysł, aby podstawić kobietę w miejsce jego żony, która rzekomo się odnalazła. Zdezorientowany morderca...

W latach 90, kiedy modne były w polskiej telewizji seriale anime powstał kiedyś taki jeden,
który mnie wciągnął, ale nie pamiętam jak się nazywał
Główny bohater był samodzielnym, pewnym siebie, chłopcem, mistrzem walki samurajskim
mieczem, który wyglądem był bardzo podobny do młodego Songo z Dragon Balla, który...

więcej

Czy znacie jakiś polski serial w którym dość obszernie rozwinięty jest wątek prawniczy? Z wyjątkiem Magdy M i Prawa Agaty.
Bardzo proszę o pomoc.

szukam odcinka sądu rodzinnego o kobiecie której mężczyzna chce odebrac prawa rodzicielskie i uważa ja za cpunke, bo kiedys złapali ja jak przewoziła narkotykie przez granice i poszla siedziec chyba na 8 lat. potem się okazuje że to mąż ja w to wrobił. pamiętam że po mowie kurator tego gościa od razu wyszedł z sali...

Być może nie jest to zbyt trafne określenie, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa. Mam na myśli serial, który przesiąka tajemnicami i wydarzeniami nie będącymi fantastyką, lecz zjawiskami które można wytłumaczyć naukowo, bądź przyjąć, że jest to możliwe, w granicach jakiegoś tam rozsądku. Idealnym tematycznie...

Witam, szukam serialu, który leciał w latach 90 chyba na polsacie. Główną bohaterką była kobieta (informatyk chyba),
która przy pomocy telefonu podłączonego jakoś do komputera potrafiła się przenieść do cyberprzestrzeni. Albo jakoś tak
;)
Film natomiast był horrorem/komedią o klubie potworów czy coś w tym rodzaju....

więcej

A mianowicie obejrzałem wszystkie ciekawe pozycje z moich ulubionych gatunków (komediowe i
s.f.) i teraz nie mam co oglądać. Zwłaszcza, że większość obecnych seriali jest strasznie wtórna. A
seriale dramatyczne mnie strasznie nudzą.

Witam!
Chodzi mi po głowie, że był wyemitowany w polskiej TV (chyba nawet w zeszłym tygodniu) film dokumentalny, w którym kamera towarzyszy narodzinom dziecka w różnych krajach, w różnych, totalnie odmiennych kulturach\społecznościach. Krótko mówiąc ukazującego, że to ślepy los decyduje, czy urodzisz się w plemiennej...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones