Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dosyć niedawno postanowiłem, że ocenię każdy film jaki widziałem i każdy serial jaki widziałem na filmwebie. Tak też zrobiłem, lecz zastanawiam się jak wielu z was ocenia każdy odcinek danego serialu. Bo zarówno serial jak i gry oceniam dopiero po obejrzeniu/przejściu całości. I ciężko by mi teraz było ocenić każdy...

Wiecie może czy serial "Miodowe lata" powróci jeszcze kiedyś na antenę Polsatu? Pamiętam, że
kiedyś był emitowany w weekendy, a następnie od poniedziałku do piątku o 14:10, Czy istnieje
możliwość, żeby znowu powrócił?

Witam,
jak w tytule :) Jaki miniserial możecie polecić?
z góry dzięki :)
Pozdrawiam

29 minut temu

niestety znam tylko kilka szczegółów: młoda dziewczyna przeprowadza się (nie wiem z jakiego powodu) do nowego mieszkania, poznaje faceta i pod pretekstem kupna stołu czy innego mebla idzie z nim do jego mieszkania, tam zostaje zgwałcona. po wszystkim ucieka stamtąd w podartej bluzce z butami w ręku...

Ekipa z Warszawy

użytkownik usunięty

http://www.mtv.pl/newsy/35681-silka-opalanie-pralnia-w-warszawie
Jaram sie

Będzie emitowany w TV czy tylko na LIVE na stadionie?

Wiadomo coś na ten temat?

Hej^^
Szukam serialu który leciał kiedyś (jakieś 8-12 lat temu). Było o paru babkach, żyły w takim
wielkim podziemnym świecie i walczyły ze złem (lamersko zabrzmiało, co? :P). Leciało to bodajże
na Polsacie a jakoś nie mogę sobie przypomnieć tytułu albo chociaż imienia jakiejś bohaterki.

film leciał pare lat temu na tvp w formie chyba trzyodcinkowego serialu... tytuł chyba był zwiazany z imieniem i nazwiskiem głównej bohaterki... było coś ze zakochała sie w bogatym facecie wzieła z nim ślub urodziła na końcu dziecko... coś mi sie kojarzy ze pracowała na początku w jego firmie i mieszkała z jakimś...

Witam, szukam bajki o kosmitach która kiedyś leciała na tvn lub tvn7. Opowiadała o chłopaku w wieku powiedzmy 16 lat który był w połowie kosmitą, po ojcu kosmicie odziedziczył hmm srebrną metalową rękawicę a la ironman, która mu dawała moce a la jedi. Aż mnie to trochę śmieszy jak to piszę niemniej bajka była bardzo...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones