Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam. Czy istnieje strona tego serialu dla dzieci na Filmwebie? Jest strona "Pszczółka Maja" z lat 1975-83, ale nowego serialu zrobionego w technice 3D nie znalazłem. Dzień w dzień jest emitowany w TVP 1 o 16.20 i chciałem sobie zaznaczyć, które odcinki obejrzałem, ale zdziwiłem się że strony tego serialu nie ma. Na...

więcej

wiecie gdzie moge obejrzec program jak takie filmy i seriale sie robi

Hej,
poszukuję serialu, którego zwiastun widziałem gdzieś w sieci/TV - mianowicie miał on opowiadać
o jakimś gościu, który został skazany na karę śmierci, pozostało X dni do jej wykonania i jacyś
ludzie starają się dowieść jego niewinności. Nie, nie Prison Break :)

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam :)

Witam, szukam nazwy serialu, o którym wiem tylko tyle, że.. ostatnio reklamowali, chyba na o2, jego trzeci sezon. W zwiastunie pojawił się obrazek, w którym widać jakiś ludzi, chyba dzieci, poprzyklejanych do ścian. Jest to horror. Miałem zacząć oglądać, ale zwlekałem i uciekł mi tytuł.

serial opowiadał o kilku osobach których losy od czasu do czasu się splatały. mianowicie była kobieta której zmarł mąż, był fotograf który o ile dobrze pamiętam miał problemy z alkoholem on zrobił zdjęcie tej kobiecie i później miał chyba przez to jakieś problemy, był facet- kierowca limuzyny który miał problemy z...

Nikt chyba nie zaprzeczy, że od czasu do czasu oglądamy w telewizji filmy ze względu na tłumaczenia osób, które bardzo cenimy. W tym temacie proponuję informować innych użytkowników o datach i godzinach filmów z takimi tłumaczami. Według mnie powinno się uwzględniać tłumaczenia m.in. następujących osób: Tomasza...

Witam, długo przeszukiwałem internet w poszukiwaniu mojego serial. Jednak w żaden sposób nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi na mój problem więc postanowiłem zwrócić się do was o pomoc. W tytule podałem dość duży okres czasu, ale nie jestem w stanie sobie nawet przypomnieć jakie to były lata. Serial raczej emitowany...

więcej

Cześć,
szukam serialu , który kiedyś leciał na TV 4 lub POLSACIE . Pamiętam , że była tam jakaś grupka czterech osób i każdy z członków tej grupki miało swój samochód , robili tam różne zadania itp.
Proszę o szybką pomoc.
Z góry dzięki.

Hey!
Kiedyś oglądałam w tv serial SF - akcja działa się gdzieś na pustynnym plenerze, ludzie mieszkali w namiotach, musieli strzec się potworów, które wychodziły z podziemi - były przygarbione, śliniły się i miały na sobie ubranie takie szaro-zielone, narzucony miały na łeb kaptur.
Serial prawdopodobnie z lat...

Na jakich stronach najlepiej oglądać seriale. Żeby nie było żadnych limitów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones