"Berlin", spin-off "Domu z papieru", będzie kontynuowany? Netflix podjął decyzję

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Berlin%22.+Netflix+zamawia+2.+sezon+spin-offu+hitu+%22Dom+z+papieru%22-154193
"Berlin", spin-off "Domu z papieru", będzie kontynuowany? Netflix podjął decyzję
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Berlin". Nieco ponad miesiąc od jego premiery Netflix podjął decyzję w sprawie jego kontynuowania.

Spin-off "Domu z papieru" hitem platformy NetflixNiestety, na drugi sezon serialu "Berlin" przyjdzie nam trochę poczekać. Zdjęcia do niego są bowiem planowane dopiero na przyszły rok.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiemy jednak, że w obsadzie ponownie znajdzie się Pedro Alonso w tytułowej roli oraz reszta jego ekipy: Michelle Jenner jako Keila, Tristán Ulloa jako Damián, Begoña Vargas jako Cameron, Julio Peña Fernández jako Roi oraz Joel Sánchez jako Bruce.

Decyzja o kontynuowaniu "Berlina" była w zasadzie formalnością. Netflix chwalił się bowiem tym, że serial okazał się globalnym hitem. Znalazł się w pierwszej dziesiątce oglądalności programów Netfliksa aż w 91 krajach.


"Dom z papieru" - jeden z wielkich przebojów platformy Netflix"Berlin" to spin-off i prequel serialu "Dom z papieru", który okazał się jednym z największych hitów platformy Netflix.

Oryginalnie nie była to jednak produkcja netfliksowa, lecz hiszpańskiej stacji Antena 3. Netflix kupił prawa do streamingu i kiedy popularność serialu eksplodowała, postanowił go kontynuować już jako własną produkcję.

Serial dobiegł końca w 2021 roku.

Zwiastun serialu "Berlin"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones